Avatar uživatele
Rico

Věříte v náhodu?

Dobrý den zítra tedy 19.7. mám narozeniny a na jedné stránce jsem se konal soutěže o notebook, 18.7. v 23:59:59 bude soutěž ukončena a vyhlášena odpoledne 19.7. ,myslíte že mám nějaké to rpocento štěstí stát se vítězem a vyhrát hl. cenu ten notebook?Děkuji všem za odpovědi
Doplňuji:
Děkuji všem, kteří mi přejou úspěch v té soutěři :)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: Rico

Zajímavá 5Pro koho je otázka zajímavá? anonym, annas, anonym, Jahoda, PostApMan před 5029 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Miroslavst

Tak nějaké to procento určitě máš. Vždycky je nějaké procento úspěšnosti. Nicméně, pokud by si uvedenou výhru získal, byl by to krásný dárek.
Mimochodem i já mám zítra narozeniny a tudíž tvoje procento úspěšnosti se právě zmešilo, protože tak jako ty, tak i já mám určité procento úspěšnosti na výhru.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
annas

Zkuste se podívat na podobnou otázku a odpovědi.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-znamena-nahoda-je-blbec

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Sanci mate jako vsichni ostani,kteri se souteze zucastni,ale ta vase je tou nejvetsi vzhledem k narozeninam,moc vam to preji.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
PostApMan

Věřím spíše na náhodu, než na osud a jiné podobné věci, a šance tu je, a dokonce si jí můžete zjistit v %. Spočítejte si kolik je účastníků (pokud je to někde zveřejněno), potom do toho započtěte způsob losování (náhodně, pořadím apod.) a taky si ověřte jestli je soutěž opravdu soutěž :D, na internetu je mnoho sms a jiných soutěží kdy ceny vlastně nejsou.

jinak Vaše narozeniny v této soutěži roli moc hrát nebudou – pokud nevěříte že jste šťastlivec, nebo pokud nevěříte na osud a víte že to vyhrajete.

PS.: Držím palce!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
led

najprv ti blahoželám k narodeninám. Môžem zaručiť, že najväčšiu nádej máš, že NIČ NEVYHRÁŠ. viď percento pravdepodobnosti + –

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
aramah

Šance je vždy,je to prostě náhoda tak přeji štěstí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Na náhodu jsem již věřit přestala. Vždycky jsem po čase zjistila, že všechno bylo a je, tak jak má být.
Přeji v soutěži hooodně štěstí, věřím, že notebook vyhraje ten, komu je potřeba nejvíc, i když to tak někdy nevypadá.
A…gratuluji 🙂.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

nan nahodu neverim,ale preji vse nejlepsi vam obema

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jahoda

Věřím, ale jen někdy. Tobě však přeji hoooooooodně moc štěstíčka. Určitě notebook vyhraješ. Jinak všechno nej k narozeninkám. I tobě Miroslave. Sice je máte až zítra, ale nevadí 🙂

P.S.: Rico, zítra napiš, jak jsi dopadl 😉

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
GM

Ahoj, na náhodu nevěřím. Věřím na zákon příčiny a důsledku.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Michal

Ano,věřím,ale raději podle přísloví:Náhoda přeje připravenému.Hezkou zábavu s odpověďmi Ti přeje Michal:-)Hodně zdraví k narozeninám.
Vím proč ti přeju zdraví.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
vecernice

V náhodu docela věřím a taky v to,že svět je malej.Ale tou výhrou si nejsem jistá.Narozeniny mám za tři dny,tak je nás tady více raků než jsem si myslela.Nechci nikomu brát iluze a ani nic přivolávat,ale u mě je to většinou na narozky špatný.Spíš než štěstí se mi něco pokazí.Ale ten notebook bych ti přála.Snad se ta náhoda vydaři.Tak hodně štěstí!

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Volný čas a hobby