Rico

Věříte v náhodu?

Dobrý den zítra tedy 19.7. mám narozeniny a na jedné stránce jsem se konal soutěže o notebook, 18.7. v 23:59:59 bude soutěž ukončena a vyhlášena odpoledne 19.7. ,myslíte že mám nějaké to rpocento štěstí stát se vítězem a vyhrát hl. cenu ten notebook?Děkuji všem za odpovědi
Doplňuji:
Děkuji všem, kteří mi přejou úspěch v té soutěři :)

Nejlepší odpověď
Miroslavst

Tak nějaké to procento určitě máš. Vždycky je nějaké procento úspěšnosti. Nicméně, pokud by si uvedenou výhru získal, byl by to krásný dárek.
Mimochodem i já mám zítra narozeniny a tudíž tvoje procento úspěšnosti se právě zmešilo, protože tak jako ty, tak i já mám určité procento úspěšnosti na výhru.

Další odpovědi
annas

Zkuste se podívat na podobnou otázku a odpovědi.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/co-znamena-nahoda-je-blbec

anonym

Sanci mate jako vsichni ostani,kteri se souteze zucastni,ale ta vase je tou nejvetsi vzhledem k narozeninam,moc vam to preji.

PostApMan

Věřím spíše na náhodu, než na osud a jiné podobné věci, a šance tu je, a dokonce si jí můžete zjistit v %. Spočítejte si kolik je účastníků (pokud je to někde zveřejněno), potom do toho započtěte způsob losování (náhodně, pořadím apod.) a taky si ověřte jestli je soutěž opravdu soutěž :D, na internetu je mnoho sms a jiných soutěží kdy ceny vlastně nejsou.

jinak Vaše narozeniny v této soutěži roli moc hrát nebudou – pokud nevěříte že jste šťastlivec, nebo pokud nevěříte na osud a víte že to vyhrajete.

PS.: Držím palce!

led

najprv ti blahoželám k narodeninám. Môžem zaručiť, že najväčšiu nádej máš, že NIČ NEVYHRÁŠ. viď percento pravdepodobnosti + –

aramah

Šance je vždy,je to prostě náhoda tak přeji štěstí.

ReHu

Na náhodu jsem již věřit přestala. Vždycky jsem po čase zjistila, že všechno bylo a je, tak jak má být.
Přeji v soutěži hooodně štěstí, věřím, že notebook vyhraje ten, komu je potřeba nejvíc, i když to tak někdy nevypadá.
A…gratuluji 🙂.

anonym

nan nahodu neverim,ale preji vse nejlepsi vam obema

Jahoda

Věřím, ale jen někdy. Tobě však přeji hoooooooodně moc štěstíčka. Určitě notebook vyhraješ. Jinak všechno nej k narozeninkám. I tobě Miroslave. Sice je máte až zítra, ale nevadí 🙂

P.S.: Rico, zítra napiš, jak jsi dopadl 😉

GM

Ahoj, na náhodu nevěřím. Věřím na zákon příčiny a důsledku.

Michal

Ano,věřím,ale raději podle přísloví:Náhoda přeje připravenému.Hezkou zábavu s odpověďmi Ti přeje Michal:-)Hodně zdraví k narozeninám.
Vím proč ti přeju zdraví.

vecernice

V náhodu docela věřím a taky v to,že svět je malej.Ale tou výhrou si nejsem jistá.Narozeniny mám za tři dny,tak je nás tady více raků než jsem si myslela.Nechci nikomu brát iluze a ani nic přivolávat,ale u mě je to většinou na narozky špatný.Spíš než štěstí se mi něco pokazí.Ale ten notebook bych ti přála.Snad se ta náhoda vydaři.Tak hodně štěstí!