zjentek

Věříte fámám, že jednoho dne zcela nečekaně přijde možnost vyměnit zdejší získané body za koruny?

Odpovědi
Justin1

Nevěřím tomu. Odkud by se ty peníze braly? Doufám, že nebude ani možné si naopak za peníze kupovat body, protože by tím body ztratily svůj původní význam

marci1

Za kačky ne. Stav bodů je ve vietnamském dongu, takže ty dostaneš při tvém počtu bodů cca 28 Kč. 🙂

Drap

Ne, kdo by to platil?

Smack

To bych si moc nevidělal :(

dubraro

Nevěřím. Ostatně jsem takovou fámu ani nikdy neslyšel.

elkon

Zřejmě tvůj výmysl.

Viktorie II.

Já nevěřím Vám.

Kajoch

Docela žertovné, ale odpověděl jsem…

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.

zjentek

Marci nikdy neříkejte nikdy. Stačí, aby se objevil důvod k vyplacení. A je to. Uplatnost je neúplatná. Z (:

zjentek

Justin, body si jistě zaslouží svou hodnotu. A proč ne finanční. Ovšem v opačném případě (jak popisuješ) by taky mohlo jít o ošklivou korupci.

Lgee

100 bodů = 1 Kč možná