hos14785

Existuje nějaká aplikace na zjištění teploty v domě?

chci-li vedet, jaka je teplota v baraku – je nejaka aplikace?

Nejlepší odpověď
Hans51

Starý dobrý teploměr 😉 nezávislý na mobilním telefonu.

Další odpovědi
gecco

staci vedet co chces a jemne zapatrat na netu
😉
Takže například – http://www.me­teoshop.cz/pro­dukt/inteligen­tni-domaci-meteostanice-s-wi-fi-pripojenim-netatmo-urban-weather-station/875/ – a můžeš na Win/droid/iOS sledovat výstupy…
😉
Pokud si ale myslíš, že existuje nějaká aplikace, která se zajde kouknout na tvůj domací lihový teploměr zavěšený na zdi vedlejší místnosti namísto tebe – není tomu tak – leda bys na teploměr zamířil IP kameru…
😉

BANAN93

mám domácí meteostanici – venku ve stínu umístěný senzor – který odesílá data na takový displej – jedině že by byla meteostanice napojená na domácí wifi :D ale to bohužel nemám.

Ale vim,že teplota v baráku neklesne pod 19°C protože pak se zapne plynový kotel a vytopí na 23° i bez nějaké aplikace