Slecna 007

Věděl by někdo, prosím, co za rostlinu se mi vysemenilo do kompostu?

Nedávno jsem si jich všimla a myslela jsem, že jsou to brambory, teď ale tápu. Velmi děkuji.

Nejlepší odpověď
EKSOT123

Tipl bych si meloun vodní. Ještě by to mohl zvládnout, ale jen pokud bude hodně teplé léto. Touhle dobou už by měl být větší, ale třeba budete mít štěstí. Pokud by jste to příště chtěla zkusit zasít zavčas, jsou i rané odrůdy melounů.
https://www.go­ogle.com/sear­ch?q=meloun+sa­zenice&rlz=1C1CH­BH_csAT780AT780&sou­rce=lnms&tbm=is­ch&sa=X&ved=0a­hUKEwi9647_6vji­AhUFblAKHbGUC­xIQ_AUIECgB&biw=1366&­bih=576#imgrc=v12O­PyHMV2NGzM: