petka.s

Vaše zbraně jsou připravené?

Vaše zbraně sou připravené?

Vaše otázka je nepřesná. Jaké či které zbraně máte na mysli?

Nejlepší odpověď
marci1

Ženské „zbraně“ jsou v případě potřeby připraveny. 🙂

Další odpovědi
annas

Co myslíte zbraněmi? Jaké či které máte připravené vy?

Nemám připravené zbraně ani skutečné, ani v přeneseném slova smyslu.

Zbraň přece slouží k zabíjení.

Nebo jste myslivec, takže myslíte zbrraně – špičáky divočáka.?

V přneseném významu se rozlišují ženské a mužské zbraně.

"K nejčastěji užívaným ženským zbraním asi patří – kromě umění neverbální komunikace – také volba oblečení, parfému, nebo třeba umění naslouchat a chválit.

A co se dá nazvat typicky mužskými zbraněmi? Snad schopnost jednoznačně rozhodovat v kritických situacích, umění případně nést následky chybných rozhodnutí, charizma?" atd.

https://regio­ny.rozhlas.cz/u­tery-existuji-zenske-a-muzske-zbrane-7437443

aliendrone

Snažím se. ;) :) Ty fyzické externí jsou v bezvadném stavu a ready, ty „implementované“ přírodou v důsledku celkového chátrání už nejsou to, co kdysi. Stejně tak i ty duševní. :(

nyjono

Sou.
Teď mě tak napadlo, co to je vůbec za slovo?

Drap

Samozřejmě. Připravenému štěstí přeje

Kajoch

Dobrý dotaz…snad:)