autacek

Dělají si z nás snad legraci, že se máme od Izraelců učit, jak bojovat s teroristickým nebezpečím? Prý co nás ohrožuje?

https://zpravy­.aktualne.cz/do­maci/utok-ze-msty-nebo-terorismus-zjistete-si-co-vas-nejvic-ohroz/r~761724­288e8a11e8915e0cc47ab5f1­22/

Tak Izraelci bojují proti příchozímu nebezpečí (mimochodem z muslimského světa) především až osmi metrovou zdí a kontrolami každého jednotlivce. https://m.novin­ky.cz/article­Details?aId=263307&sI­d=&mId=

A jak se přitom chová Evropa, když na jasná varování nedbá? A co s tím jako máme dělat teď? Postavit si každý kolem svého obydlí plot?

Odpovědi
Edison

Jistě tím nemaj na mysli „kolem svého obydlí“, ale hájit si Evropu a být připraven na nejhorší, protože připraveným štěstí přeje, těžko na cvičišti, lehko na bojišti a další a další.

To, co EU dělá je ale opravdu vrchol. Omezování legálních držitelů zbraní, včera Evropská rada schválila dotace pro státy, do kterých připlují migranti a další a další proimigrační pobídky.

Kepler

Zdi a ploty jsou na pytel. Když už se máme učit od židů, pak jedině krav maga.

aliendrone

Kde to žiješ? Snad bys nechtěl, aby Ministersvo vnitra, BIS apod. za těch ubohých pár desítek miliard ročně dělali ještě něco víc, než dávali pokuty >> „Pane řidiči, nejste připoután, takže to máte za 2500 + 3bodíky, jeje, vy máte propadlou lékarničku CELÝ MĚSÍC, tak o bude dalších 2500…“ – zkrátka řešili podobnou společensky nejnebezpečnější kriminalitu. O výročních zprávách BIS nemluvě (tu za rok 2019 můžu v principu napsat již teď, co naše Čestapo převratně jamesbondovsky vyslídí >> Dochází k prorůstání organizovaného zločinu do státních a politických struktur a ke zvýšené aktivitě ruských tajných služeb na našem území, stejně jako vloni, předloni, předpřed… ;) :D)!! To je překvápko, to jsme tedy NEČEKALI !!! :D :D :D

Ale ty bys asi ještě drze chtěl, aby se snad NAVÍC starali o bezpečnost občanů? Můžou se o ni přeci svobodně a demokraticky postarat občané sami, je to jejich svobodná volba a právo. Jsi buď skrytý KOMUNISTA nebo FAŠISTA či NACISTA nebo jiný …ISTA, každopádně jsi antidemokratický element a vůbec si nevážíš svobody, pravdy a lásky, kterou nám nadsvatý Vašík statečně vybojoval ze svého Mercedesu!! STYĎ SE!!! :D :D :D

Kryšpín

Můj příbuzný pamětník jiného ismu má názor, za všechno můžou komunisti a hejna čecháčků v roce 1948, kteří statečně provolávali demisi-demisi vlády Beneše, ať žije soudruh Gotwald.

Poněvadž být tady americká demokracie 70 let, dávno by byla česká kotlina různobarevná, jak v Německu a národ by neměl obavy, včetně médií-strašení.

Kelt

Matematická úloha
Do české obce vchází 20 cikánů, z obce se ozve 5 varovných výstřelů, kolik cikánů opustí tuto obci? Odpověd 15.
Izraelskou hranici překročí 20 muslimů, kolik se ozve výstřelů?
Odpověď . Více než 21. 20 výstřelů je likvidačních a další jsou varovné, aby to nepřítel příště nezkoušel.

Edison

Kryšpíne, asi by to chtělo doplnit si základní znalosti. Nevím, jestli své, nebo toho pamětníka. Ale Beneš nikdy neměl žádnou vládu.

Edison

Keplere, krav maga je na tenoristy s doutníkovejma vestama krátká. Lepčí je nechat občany dělat si ZP, dovolit gattlingy do každý domácnosti, naučit izraelský styl obranné střelby tripltapem… A k tomu tu krav magu. 😉

Edison

Aliendrone, nechtěj, aby se občané o svou bezpečnost starali sami. Všechno směřuje přeci k tomu, aby lidem v jakékoli sebeobraně bránili. Hlavně tohle směřuje z EU.

aliendrone

Proboha, to jsem neměl v úmyslu tvrdit, jestli to tak vyznělo, jde o nedorozumění! Myslel jsem to ve stylu, že občané mají teoreticky MOŽNOST (podobně jako máme možnost svobody projevu, zrušenou cenzuru a mnohé jiné „papírově zaručené“ svobody).

Každý rozumný člověk přeci chápe pravidlo, že si svobodně a demokraticky můžeme dělat to, co chceme >>> POKUD to není zakázáno. Eh, to mi něco připomíná… nevíte náhodou co? ;) :D :D

orwell

Tak jest!