Vas nejoblibenejsi parfem?

Kazdy ma svou oblibenou znacku,a co muzi co jim voni?Na zenach ci na sobe?

Nejlepší odpověď
Vero

Moje srdcovka je Salvador Dali – Eau de rubylips
Doplňuji:
Moje srdcovka je Salvador Dali – EAU DE RUBYLIPS. Ale mám taky parfém, který mě pobavil! A to, od jednoho ,,více opáleného,, spoluobčana CANNAL 05… (místo Chanel 05)… a taky tak smrdí :)

Další odpovědi
BEAES

Jé já jich mám, nejraději Pleasure Intense, pak mám ráda právě CHanel 5, Dior Tender Poison, Lacoste P.F. Mám ráda i navoněné muže, dobře voní Burberry a Baldessarini.

Sandy

Já mám ráda vůni CK ONE. Je unisexová, takže je vhodná pro muže i pro ženy a mě voní na každém :o).

Nikuška

Já „miluju“ Naomi Campbell – Cat Deluxe (at night) ..ta je nejkrasnejsi! :)

Zuzik

Mně strašně voní esprit. Jsou to nádherné voňavky vzhledově i vůní.

Spiritus

bruno banani-pure a magic woman a taky absinth od avonu

kocicinka2

moc ráda dostávám darem parfémy a taky je moc ráda daruji, většinou to teda nakoupím online přes www.notino.cz tam je to nejrychlejší :)

SuzanKa

Je to tak :) Na notino taky nakupuju ráda. Jednak díky jejich cenám a výběru, ale teda musím říct, že veliký plus je to rychlý dodání.

jancek

proadíte co manželce na vánoce za sadu? Mrkal jsem se ale je toho tolik že opravdu nevím co koupit a co ne :(

adelickaa

být tebou tak se kouknu na notino tam mají super dárkové sady a to je pecka, je tam super výběr, souhlasím… a rozumná cena

jancek

To je sice hezké ale stejně nevím co mám za sadu koupit, je jich tolik že vůbec nevím kterou pořídit..

adelickaa

Mně se líbí https://www.no­tino.cz/guess/da­re-darkova-sada-i-pro-zeny/ tak třeba by mohlo i tvé ženě, partnerce líbit…

kocicinka2

naposledy jsem kupovala https://www.no­tino.cz/lanco­me/la-vie-est-belle-parfemovana-voda-pro-zeny/ a dost spokojenost. tak třeba někoho zaujme

SuzanKa

Já na Notinu taky nakupuju. Jako prostě pravda je ta, že tam mají nejlepší ceny a hlavně neskutečný výběr nejen voňavek, ale veškeré kosmetiky. Za mě top obchod.

Pajka.111

No, já vím, taky jsem ji už dlouho neviděla. Senzační je ale i Chloe – Love Story – https://www.no­tino.cz/chloe/lo­ve-story-parfemovana-voda-pro-zeny/. Taky senzační. Netradiční, ale přitom neskutečně něžná vůně.

modrokakocka

ani nic nového jsem holky nenašla, takže nemůžu teď moc posoudit, ale doufám že brzo snad na něco natrefím

adelickaa

záleží co se tak líbí, takže snad ti nějak poradíme nebo vybereš dobře, chtělo by to nějaké informace, ať můžeš aspoň dobře vybrat

hanak884

Také uvítám radu co pro manželku, je nějaká novinka která je oblíbená? Protože se v tom orpavdu ale opravdu nevyznám tak uvitám všechny rady

kocicinka2

Nějaké tipy bych měla, ale moc nevím co za tipy vůní vám vyhovují, ale klidně se podělím

jancek

Tož teda co mám té své manželce koupit za sadu parfémů nebo kosmetický balíček či něco jiného?

adelickaa

No jsem moc zvědavá co koupím k narozeninám synovi, snad se mi podaří vybrat nějaký dobrý parfém

SuzanKa

Armani Code je pro mě těžká vůne :( Ale jinam Chloe miluju, konrétně tuto https://www.no­tino.cz/chloe/chloe-parfemovana-voda-pro-zeny/. Už mi dochází, aspoň vím, co si přát k vánocům :)

kocicinka2

mám jich ráda více ale v poslední době o žádném novém dobrém parfému nevím :(

adelickaa

Tak napište ten který jste si koupily naposledy :) to by mě zajímalo :) to přece tip dáte ne?

modrokakocka

oblíbených parfémů mám hodně, ale ráda se kouknu na nějaké nové tipy, což?

Sonka Pop

Ahoj, já jsem na parfémy zatížená… Mezi mé oblíené ale patří Chloe, pak taky calvin klein, miluju armaniho, to je taková klisika. Mám doma třeba Sí https://www.no­tino.cz/armani/si-parfemovana-voda-pro-zeny/, ale ráda mám třeba i Armani Code.

malinaa

mezi mé nejoblíbenější patří tato chanelka https://www.no­tino.cz/chanel/co­co-mademoiselle-parfemovana-voda-pro-zeny/ zatím asi fakt nejlepší vůně kterou jsem kdy měla

kocicinka2

dárková sada k narozeninám je boží nápad, kéž bych taky takovou nějakou dostala to bych byla ráda

hanak884

když koupím ženě nějaké cloe nebo co to je, tak myslíte že to ocení? :) chtěl bych nějakou sadu, mají?

adelickaa

Cloe je výborná, ale je spousta dobrých parfémů, takže na výběr je dost :)

Sonka Pop

Holky, sos… Potřebuju pomoc! Mioluju vůni See od Cloe, ale ona už se nevyrábí nebo co? :( Seženu ji někde?

adelickaa

Ano, je to těžké, ale dá se to zvládnout, dneska jsem nad tím přemýšlela :D

kocicinka2

mám hodně oblíbených parfémů, takže těžko říct který je ten nej :) a vaše oblíbené? vaši favoriti?

malinaa

Ve výsledku jakože fakt těžko říct jaký je nejoblíbenější parfém, ale pár topovek se najde které nikdy neodmítnu a ráda si koupím

adelickaa

jujky, tak se mrkni na www.notino.cz a tam se v novinkách dozvíš jestli jsou nějaké novinky a jaké :D

modrokakocka

tak poraďte nebo se podělte, co máte za nové parfémy, které stojí za to? :))

SuzanKa

Ahoj, já origo parfémy kupuju taky na Notinu. Tam mám jistotu, že to, co si koupím je jednak kvalita a navíc za nejvíc příznivou cenu, za kterou se to dá koupit. Takže za mě osobně doporučím notino.

adelickaa

Super! Mě by to nadchlo, taky se koukám po parfému, ale pro muže, tak co používáš? :D a sadu co jsi vybral, tak ta se bude stopro líbit

hanak884

myslíte že by se jako dárek mohlo líbit? https://www.no­tino.cz/armani/si-darkova-sada-l/ nevím už co jiného… jsem v tom hrozněj

adelickaa

podívej se tedy po nějaké vůni pro teenagery, myslím že ocení určitě značku a možná i nějakou známou tvář? Nevím co má dcera ráda

hanak884

včil bude mít i moje dcera narozeniny a rád bych taky něco takového pořídil ale nevím co taková mladá holka v 17 letech může chtít za vůně??

adelickaa

Tak kup nějakou pěknou parfémovou sadu nebo sadu na holení či něco takového :) mému to udělalo velkou radost

modrokakocka

Stále by mi bodla rada na parfém pro muže :) narozeniny ještě nebyly a teprve budou a ráda bych teda nějak k narozkám. tak šup šup šup

malinaa

Jakože je fakt že sady jsou lepší, ale záleží, každá žena má ráda něco jiného, takže se rozhodni podle tvé ženy ;)

jancek

Dámy, myslíte že jako dárek je vhodný? https://www.no­tino.cz/lanco­me/la-vie-est-belle-parfemovana-voda-pro-zeny/ nebo nějaký jiný tip?

adelickaa

mně přijde v pohodě, záleží jaké vůně má tva drahá ráda, jako mně by to nadchlo :) otázkou je co tvoje žena… holky co myslíte?

adelickaa

když kupuji manželovi tak mám stejný problém ale musím tady souhlasit že levné je to v notino tam dostanu sem tam i dáreček

modrokakocka

Tak mi teda taky dejte ěnjaký tip na super parfém i pro chlapa :) taky bych mu mohla už nějaký koupit, sam si nekoupí…

malinaa

pánové tak se ještě pochlubte jaké jsou vaše oblíbené parfémy a vůně, ať mám tipy na partnerův dárek

Pajka.111

Ahoj, já nevím, jak u ostatních e-shopů, ale pokud nakoupíš na https://www.no­tino.cz, tak tam máš jistotu, že se jedná o origo parfémy v origo kvalitě.

hanak884

To by bylo fajn kdyby jste mi taky helply, co koupit přítelkyni k narozeninám, výročí. Myslím jakože tip? co za parfém

jancek

Když už tady řešíte parfémy tak bych holky ocenil radu, chtěl bych koupit přítelkyni nějakou hezkou a dobrou sadu, poradíte? což?

adelickaa

mně by udělal obrovskou radost tenhle parfém https://www.no­tino.cz/armani/si-fiori-parfemovana-voda-pro-zeny/ ale tvou přítelkyni neznám, takže nedokážu posoudit

kocicinka2

holky, je takových parfémů a všeho možného, tak mi neříkejte že si nemůžete vybrat :O

modrokakocka

tak co lidičky jsou nějaké nové parfémy které stojí za to? :))

adelickaa

spíš kde jsou i docela levné né? to se hodí taky vědět, protože penízků na rozdávání nemám, tak se zajímám i o ceny no

modrokakocka

No nevím teda, za poslední měsíc jsem nenarazila na žádnou novou dobrou vůni která by se mi líbila, takže pokud máte tip, tak budu ráda

malinaa

stále musím držet a stát si za svým https://www.no­tino.cz/chloe/no­made-toaletni-voda-pro-zeny/ zatím nejlepší co jsem kdy měla :) tak se mrkni třeba zaujme a bude se líbít

modrokakocka

super!! ten je boží a nějaké jiné tipy? Potřebovala bych teď spoustu tipů parfémů i pro teenagerky

malinaa

a máš nějakou oblíbenou vůni? nebo značku? spíš by mi bodla rada pro babičku k narozkám, to moc netuším co pořídit

adelickaa

taky jsem párkrát přes notino objednávala a vždycky na pohodu a rychle

Sonka Pop

Jj, je pravda, že to, že je tam to odbavení rychlý, je skvělý. Jako kolikrát jsem objednala a do druhýho dne jsem voňavku měla.

malinaa

Já mám moc ráda tuhle chloe https://www.no­tino.cz/chloe/no­made-toaletni-voda-pro-zeny/ jakože fakt mi zatím ze všech které jsem kdy měla vyhovuje nejvíc :)

jancek

Poradíte mi teda nějaký hezký parfém pro manželku? myslím že by to chtělo nějaký opravdu dobrý a kvalitní, co myslíte?

XenieRo

Záleží jaký má ráda. Zda svěží nebo spíš těžší. Ja miuju tuto vůni https://www.no­tino.cz/yves-saint-laurent/black-opium-parfemovana-voda-pro-zeny/, ale ta je teda těžká, no. Nicméně na Notinu si můžeš objednat až pět parfémů a oni ti pošlou jejich vzorník :) Tak to by ti mohlo pomoct :)

modrokakocka

mrkni se na to notino, tam mají dost inspirace a hodně dobré ceny a tak :) tak koukni a třeba tě nějaká dárková sada zaujme

modrokakocka

včera jsem se byla podívat po obchodech a co se týče parfému tak musím poznamenat že jsem pár dobře vonících vůní :)) a taky jsem si rovnou koupila :D

adelickaa

A jaké? Pochlub se, ukaž a možná i inspiruj :))

adelickaa

Nedá se říct že bych měla jeden oblíbený parfém.. jsem takový ten typ lidí co rád zkouší nové věcičky a v parfémech to mam nejradši, ale musí mi vonět no :))

XenieRo

Ahoj, já jsem na parfémy zatížená… mám jich doma několik. Mezi mé oblíené ale patří Chloe, pak taky calvin klein, miluju armaniho, to je taková klisika. Mám doma třeba Sí https://www.no­tino.cz/armani/si-parfemovana-voda-pro-zeny/, ale ráda mám třeba i Armani Code.

Pajka.111

Jakou tu vuni od Chloe máš? Já miluju See, ale ona už se nevyrábí nebo co? :(

SuzanKa

Ahoj, já taky miluju Chloe. Já teda od ní zbožňuju tuhle vůni https://www.no­tino.cz/chloe/lo­ve-story-parfemovana-voda-pro-zeny/ a jakou zatím je pořád v prodeji, tak snad se nic nezmění :D