Adis99

Váš názor na…

Na aukro jsem si objedndala sluneční brýle.. Je tam napsaný ´že doba dodání je 1–2 dny. Už je to víc než týden a pořád ještě nic nepřišlo… Ptala jsem se i na poště a prý tam nic není… Váš názor? Myslíte že to ještě dojde?
Btw.: Ten prodejce nemůže být podvodník,už jednou jsem si tam objednávala..

Nejlepší odpověď
Lucijej

No ta dodací doba 1 – 2 dny se započítává od doručení platby. Platba mezi bankami může trvat až tři dny. Takže dohromady je dodací doba 5 pracovních dní. Takže když by prodejce neodeslal boží hned ten den, co mu přišla platba, tak dodací lhůta bude ještě delší, navíc mohlo dojít k nějakému zádrhelu na poště, což odesílatel neovlivní.
Doplňuji:
Počkala bych dva týdny, pošta dokáže být nevyzpytatelná a když by do té doby nic nepřišlo, tak bych prodejci napsala, že nic nepřišlo. A v případě, že balíček opravdu odeslal, tak by to měl jít na poštu reklamovat.

Další odpovědi
jendahun

Taky jsem tak zatím dopadl.Něco jsem si objednal už před týdnem a přehlédl jsem,že zboží odešle ten člověk až 26.3.Už jsem od něho dostal i hodnocení za platbu,ale na zboží čekám a budu se modlit,aby něco přišlo.Všiml jsem si jedné nové věci na Aukru,možná to bude i váš případ.Prodejci nabízí zboží,které nemají na skladě,chtějí platbu předem a až pak objednávají zboží v Číně.Je to bez rizika pro ně,že nemusí objednávat na sklad,ale pěkně mne to štve.