Deli

Vánoční dárky – co je letos hitem? A koupíte letos hit, osvědčenou klasiku, nebo předáte obálku?

Paradoxně si nejvíc nevím rady s dárkem pro naši nejmenší, tříletou. Nechci kupovat pátou panenku, stavebnice, kočárek, kolo, kuchyňku i houpacího koně má, babičky dárečkují o sto šest.
Máte nějaký tip? A nejen pro děti…
Děkuji.

Nejlepší odpověď
Adiska

Já nakupuji jen praktické věci ale to už pro starší lidi, a sestřenice má teď malého kluka bude mu rok tak přemýšlím, že mu upletu ponožky 🙂, mě osobně se líbí dřevěné hračky, ale radši něco vyrobím 🙂 jestli máš šikovného manžela, tak nějaký dřevěný domeček pro panenky? Něco jako je tady v dolní části http://www.dre­venydracek.cz/drac­kovy-drevene-hracky/hracky-pro-holky/?page=2 nic lepšího mě nenapadá. 🙂

Další odpovědi
Sůwa

Já jsem ta kategorie " babička", takže jsem dala penízky a rodiče musí vybrat sami, co dětičky nejvíc potřebují, nebo co je potěší. Zatím jen vím, že pro malé vnoučky to bude koberec s motivem silnice, pro staršího vnuka ještě není vybráno. Na netu jsem našla inspiraci pro zajímavé dárky dětem :
http://search­.seznam.cz/?q=zaj%C­3%ADmav%C3%A9+d%­C3%A1rky+pro+d%C4%9Bti&a­q=1&oq=zaj%C3%AD­mav%C3%A9+d%C3%A1rky&sou­rceid=szn-HP&thru=sug

Illines

No to je orisek?Ale,nevim zda vas budu motivovat i kdyz neznam vasi nejmensi a nevidim jeji vlohy,uz ted se daji poznat cim se nejradeji zabyva.Ma-li muzikalni zajem je dobre ji tim pomoc,nejakym detskym hudebnim nastrojem,nebo ji podporit uz ted na lyze,brusle a jit sni vyvadet ven,radosti si uzije mala i vy.Jestli se snazi tancit ci baletit,tak neco pekneho princovniho na sebe k tomuto ucelu.Aapon tak to u nas chodilo,uz ve trech letech jsem stoypla na brusle a umim to do dnes.Preji dobry vyber,a at si to mala uzije.Take jestli se snazi malovat,tak proc ne stojan a to co k tomu patri?
Doplňuji:
Hracky nejsou spatna vec,ale jestli si pamatuji ja,tak mne brzo omrzeli a valeli se v koute.Protoze jsem je mela pro sebe,ale byla jsem na ne sama.Proste jsem si hrala a to bylo vse.Pak prisel ten napad meho otce a sli jsme vyvadet ven na tech bruslich a najednou jsme si hrali cela rodina.To jen muj postreh.

modrofuzik

nakupuji na www.darek.cz. vzdy tam maji hezke, originalni darky za dobre ceny. jsem jejich stala zakaznice:)

preteq

Mě napadá odrážedlo, houpačka, houpací síť atd. Určitě se dá vymyslet něco, co holčičku potěší a nebude to mít již podesáté

Zdroj: http://www.vanocni-darky.cz/darky-pro-deti/

johana 56

Malá děvčátka může překvapit i dárek v podobě oříšků.Dá se do nich vložit např.prstýnek,ko­rálky,sponečka a jiné.Lze použít i plastové obaly z Kinder vahíček,kam se vejdou botičky,šatičky nebo kabelka pro panenku.Stačí je trochu nabarvit či obalit akobalem.
Neosobní obálka se dá nahradit třeba obyčejnou pohlednicí města,či nějaké památky.Stačí rámeček,dvě skla a pár plíšků na přichycení ze zadní strany.Mezi skla vložíme pohlednici a čistý papír,vnitřek vysklákáme různými bankovkami.V tomto případě je zajímavá i prvotní reakce obdarovaných při rozbalení darku.