Avatar uživatele
Deli

Vánoční dárky – co je letos hitem? A koupíte letos hit, osvědčenou klasiku, nebo předáte obálku?

Paradoxně si nejvíc nevím rady s dárkem pro naši nejmenší, tříletou. Nechci kupovat pátou panenku, stavebnice, kočárek, kolo, kuchyňku i houpacího koně má, babičky dárečkují o sto šest.
Máte nějaký tip? A nejen pro děti…
Děkuji.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? johana 56, Illines před 4184 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Adiska

Já nakupuji jen praktické věci ale to už pro starší lidi, a sestřenice má teď malého kluka bude mu rok tak přemýšlím, že mu upletu ponožky 🙂, mě osobně se líbí dřevěné hračky, ale radši něco vyrobím 🙂 jestli máš šikovného manžela, tak nějaký dřevěný domeček pro panenky? Něco jako je tady v dolní části http://www.dre­venydracek.cz/drac­kovy-drevene-hracky/hracky-pro-holky/?page=2 nic lepšího mě nenapadá. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Sůwa

Já jsem ta kategorie " babička", takže jsem dala penízky a rodiče musí vybrat sami, co dětičky nejvíc potřebují, nebo co je potěší. Zatím jen vím, že pro malé vnoučky to bude koberec s motivem silnice, pro staršího vnuka ještě není vybráno. Na netu jsem našla inspiraci pro zajímavé dárky dětem :
http://search­.seznam.cz/?q=zaj%C­3%ADmav%C3%A9+d%­C3%A1rky+pro+d%C4%9Bti&a­q=1&oq=zaj%C3%AD­mav%C3%A9+d%C3%A1rky&sou­rceid=szn-HP&thru=sug

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Illines

No to je orisek?Ale,nevim zda vas budu motivovat i kdyz neznam vasi nejmensi a nevidim jeji vlohy,uz ted se daji poznat cim se nejradeji zabyva.Ma-li muzikalni zajem je dobre ji tim pomoc,nejakym detskym hudebnim nastrojem,nebo ji podporit uz ted na lyze,brusle a jit sni vyvadet ven,radosti si uzije mala i vy.Jestli se snazi tancit ci baletit,tak neco pekneho princovniho na sebe k tomuto ucelu.Aapon tak to u nas chodilo,uz ve trech letech jsem stoypla na brusle a umim to do dnes.Preji dobry vyber,a at si to mala uzije.Take jestli se snazi malovat,tak proc ne stojan a to co k tomu patri?
Doplňuji:
Hracky nejsou spatna vec,ale jestli si pamatuji ja,tak mne brzo omrzeli a valeli se v koute.Protoze jsem je mela pro sebe,ale byla jsem na ne sama.Proste jsem si hrala a to bylo vse.Pak prisel ten napad meho otce a sli jsme vyvadet ven na tech bruslich a najednou jsme si hrali cela rodina.To jen muj postreh.

Upravil/a: Illines

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
modrofuzik

nakupuji na www.darek.cz. vzdy tam maji hezke, originalni darky za dobre ceny. jsem jejich stala zakaznice:)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
preteq

Mě napadá odrážedlo, houpačka, houpací síť atd. Určitě se dá vymyslet něco, co holčičku potěší a nebude to mít již podesáté

Zdroj: http://www.vanocni-darky.cz/darky-pro-deti/

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
johana 56

Malá děvčátka může překvapit i dárek v podobě oříšků.Dá se do nich vložit např.prstýnek,ko­rálky,sponečka a jiné.Lze použít i plastové obaly z Kinder vahíček,kam se vejdou botičky,šatičky nebo kabelka pro panenku.Stačí je trochu nabarvit či obalit akobalem.
Neosobní obálka se dá nahradit třeba obyčejnou pohlednicí města,či nějaké památky.Stačí rámeček,dvě skla a pár plíšků na přichycení ze zadní strany.Mezi skla vložíme pohlednici a čistý papír,vnitřek vysklákáme různými bankovkami.V tomto případě je zajímavá i prvotní reakce obdarovaných při rozbalení darku.

před 4184 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek