JanickeZ

Jakou a kde koupit elektronickou cigaretu pro otce?

Ahoj lidičky, ráda bych tak do 2000,– koupila elektronickou cigaretu otci, sama mám jednu, ale moc se v tom nevyznám, máte nějaké zkušenosti s konkrétní značkou či typem?

Odpovědi
briketka10

Už je nepoužívám. Mám teď zkušenost se žvýkačkami
Nicorette – icemint gum 4mg/30ks jsou bez cukru cena
270,– Kč.

PetrMalec

Zkuste se podívat po nějakých známějších e-shopech, určitě vám tam i poradí.
Co jsem koukal já, tak tady vypadají aktivně http://www.ga­llagher.cz/ma­gazin/horke-novinky-ve-svete-vapingu-pro-rok-2016-atraktivni-eventy-i-nove-modely-e-cigaret/, ono je pravda, že specializovaných kamených obchodů na tento sortiment není mnoho, takže pokud chceš vyloženě kamenný obchod musíš hledat. Jinak si myslím, že za 2000 Kč už koupíš slušnou elektronickou cigaretu a přejí šťastnou ruku s výběrem.

sesednizkola

Zkusenosti nemam, ale vim ze na Smichove u vylezu z metra smer bus modrany stoji takovej mladj cucak v klobouku a ma jich tam v tom stabku hodne na vyber tak treba poradi.