BudKup

Vánoční dárek pro mamku… Mission impossible?

Zdravím.
Pořizuju Vánoční dárky rodině. Pro každého už něco mám. Až na maminku. Netuším, co ji vybrat. Je to podnikatelka, jediné její hobby, o kterém vím, je sport (konkr. joga, plavání). Pořídit jí nějaký kupón? Ne, zbytečné. Má roční permanentku do fitka, nemělo by to smysl. Oblečení? To taky není to pravé ořechové – rodiče vlastní obchod s textilem, takže hadry fakt ne. Co zbývá… Třeba nějaká kosmetika? Popř. nějaká poukázka do kosmetického salonu? Hmmm, tudy bohužel cesta též nevede… Mamča je taky majitelkou menšího kosmetickýho centra – nehty, kadeřnictví, masáže… A kosmetikusi samozřejmě obstará sama, a to za velkoobchodní ceny.

Takže co teď? Co byste mi poradili? Dárek pro workoholičku, která se zřídkakdy objeví doma, natož v kuchyni?

Předem díky.

Nejlepší odpověď
huxa

nějakou knížku či filmek

Další odpovědi
Beer4Real

já bych ji koupil nějaký Wellness pobyt třeba na horách v pěkném hotelu či chatě, kde by si dala pauzu od shonu z podnikání :)

manon

Sportovní batůžek, sportovní lahev ze zdravého materiálu, osuška, hudba, svíčka měnící barvy, kvetoucí čaje se skleněnou konvičkou, šperkovnice, bižuterie, peněženka, kniha…

anonym

Já bych jí pořídil třeba nějaký pěkný, decentní tablet. Není to jednorázová záležitost a do budoucna se jí bude hodit.