hubickova

Vánoční dárek

Co pořídit dvanáctileté slečně pod stromeček?Elek­troniku,mobil a podobné věci neee,takže co?Nemaluje se,ani netouží po značkovém oblečení.Dvě knížky už mám koupené a taky jednu stolní hru,ale dál?Tak já fakt nevím…

Odpovědi
Likafina

Možná blbý nápad, ale jednou jsem byla v tescu a byly tam hry, které rozvíjely vzdělání a kreativitu. Například jako na těchto stránkách: http://www.al­bi.cz/hry-a-zabava/hry-pro-deti/experimen­talni/ Jsou tam experimentální a kreativní sady. Potom mě napadá šperkovnice, kasička a nebo deníček na zámek :)

redy

značkovou mikču a uvidíš jak se ji to začne líbit,proč né ten mobil? Asi už ho má.
nejspíš ty věci nechce protože cejtí že jsou drahý,
ale to pak máš rozumný dítě,a jak by řekla moje babčina to je dar

To jsem já

Co třeba fén, žehličku na vlasy nebo kulmu? Nebo něco na sport – brusle, lyže, kolo, gymnastický míč?

lota

Viděla bych to na nějaké šperky, takové malé radosti, třeba přívěšek na mobil na kabelku. To bývají pěkné věci a dá se vybrat z různých motivů…

Jogl

Co jí třeba vytvořit nějaký tričko? Mrkni na http://www.vy­robsitricko.cz/vy­rob-si-tricko/. Buď si tričko vytvoříš, nebo si můžeš vybrat z hotových symbolů.