dust8

V který rok cca v ČR klesnou cenu 8K televizí na podobnou cenovou hladinu současných 4K televizí?

Odpovědi
anonym

To tak neumí říct ,není ani moc jisté že 8K televizory vůbec budou žádaným zbožím, protože už rozdíl mezi FullHD a 4K se zdá být na úhlopříčkách pod 120cm skoro neznatelný. Jak velká úhlopříčka by to musela být, abyste na ni nějak ocenil upgrade z 4K na 8K ? Stejně to máte na mobilních telefonech po 4K mobilních obrazovkách není poptávka natož po 8K. Tuhle poptávku by snad mohla vytvořit jednou virtuální realita, ale kdo ví, zda se z ní podaří udělat masově používaný produkt?