Natee

V kolika letech jste si vy (nebo vaši známí..přátelé) udělali FCE zkoušku z anglického jazyka?

Je při intenzivní přípravě možné složit ji ještě před maturitou?

Odpovědi
teufl

Co znám, tak si je lidi dělali už před maturitou. Většinově v druháku, třeťáku. Kámoška CAE v prváku, na to samý se teď i kámoš a vážně si myslím, že na to má.

Ale tak záleží na tom, jak dobře anglicky umíš. Znám lidi, kteří je udělali takhle na vyšším gymplu a nemuseli pohnout ani prstem. Rozhodně to jde.

Pepa25

Až jsem na stará kolena potřeboval papír pro současného zaměstnavatele (např. u toho předchozího jsme při pohovoru bez varování přešli do angličtiny a jak jsem se chytnul bylo pro ně víc než certifikát 😉 …Dobrá je cílená příprava přímo na tento typ zkoušky.