Werwolfo

V kolik hodin chodí největší proudy lidí do práce?

aneb zítra máme charitativní akci Bílá pastelka. Budeme prodávat takové pastelky a chceme si dát sraz o dost dřív než před osmou hodinou, aby se nám povedlo něco prodat :) V kolik si myslíte, že lidé chodí nejvíce do práce a kde je nejvíce lidí? My máme vytipovaný Anděl. dík :)

Nejlepší odpověď
Densi

Určitě před šestou, kdyby jste se vydali v 8, skoro nikoho nechytíte :D

Další odpovědi
PostApMan

Využil jsem statistiky DPP. Největší ranní špička je kolem 7h a 8h ranní a mezi nejvíce vytížené stanice patří Můstek/Muzeum/Flo­renc/I.P.Pavlo­va/Staroměstká/nám­.Republiky/An­děl/Palmovka…
Ale těch špiček je ráno více – resp. například pracující z oboru logistiky,dopravy apod. jedou do práce kolem 5–6 ranní, ale na druhou stranu pracující z oboru pohostinství,ad­ministrativy a studenti 7–8 ranní apod.

Doplňuji:
Tedy pointa odpovědi byl v tom,že dopuručuji zlatou střední cestu – tedy 6–7h ráno. Ale pozor, ne každý má po ránu dobrou náladu (vlastní zkušenost :) )

anonym

Ráno před šestou! U kancelářích je ale nehledejte!

Fífessss12

Já jezdím do práce v 5 a metro je nacpaný. Myslím, že nejlepší doba je mezi 5–6 hodinou ráno. Anděl je dobrá volba, nebo třeba ještě Náměstí republiky.