Lorgins

V kolik chodí do důchodu učitelé?

Doplňuji:
V kolika letech chodí normální středoškolští učitelé do důchodu?

Nejlepší odpověď
annas

Tak jako ostatní zaměstnanci.

Důchodový věk závisí na roku narození. Liší se pro muže a ženy. U žen závisí na počtu vychovaných dětí.

Tabulku podle věku narození najdete v odkazu.

http://www.fi­nance.cz/ducho­dy-a-davky/vse-o-duchodech/starobni-duchody/duchodovy-vek/

Další odpovědi
mosoj

Tak jako ostatní občané .
Doplňuji:
Ale klidně bych jim zavedl dřívější 1. nebo 2. kategorii. Zaslouží si to.

Stingo

Už počítáš, kdy tvůj „oblíbený“ učitel půjde do důchodu? 🙂