hippeace

v KMPlayer spouštím film formátu .mkv po pul minutě film zmizí

přehrávám film.mkv v KMplayeru a po půl minutě se prostě jen tak vypne film a najede mi úvodní obrazovka KMP.
FormatFactory mi ten film taky nechce otevřít respektive aplikace se mi nezobrazuje když jí hledám přes „Otevřít v programu/zvolit výchozí/procházet“
Nějaký nápad ? Film jsem nenašla v jiném formátu :/
Doplňuji:
Tak se mi to podařilo zformátovat do .avi ale po deseti minutách formátování mi to vyhodilo jen tu půl minutu :/
Když na to tak koukám i ten stažený film má jen 40Kb ale neměl před prvním spuštěním zkusím to stáhnout znovu

Nejlepší odpověď
casey

Domnivam se, ze problem bude ve filmu, nikoliv formatu. Pouzivam kmplayer na mkv filmy bezne a v pohode. Problem se vyskytne pouze, kdyz je film vadny. vyzkousejte jiny prehravac. napr. vlc player. jestli je problem ve filmu, neprehrajete ho v zadnem prehrvaci. Osobne mam vyzkouseno, ze vlc player je na poskozeni nejmene nachylny. Nekdy i film, ktery v kmplayeru zlobi vlc prehraje. Vyzkousejte

Další odpovědi
bolak

Protože film není dotažený celý. Tohle se stává většinou když stahuješ z uložto a dojde k přerušení spojení. Natáhne se tak pouze část filmu a protože prohlížeč nemá z čeho tahat, myslí si že je už je to konec filmu a soubor ukončí. Narozdíl od torrentů, kterej stahuje po segmentech, na sebe ale jednotlivé snímky navazují, a proto si lze přehrát alespoň část souboru plynule.

iceT

použij format faktory na konverzi do avi,dělám to úspěšně už pár týdnů.po otevření programu FF vybereš avi,pak jen vybereš film a klepneš na start.Pak si počkáš a až to skončí tak původní formát vmažeš a konvertovaný soubor najdeš v pc,záleží kam se ti uloží.najdeš podle názvu.