Jak uložit změny v KMPlayeru?

Dělám v tomto programu úpravu filmu tím, že vkládám titulky, ale nedaří se mi to uložit, abych po následném spuštění filmu ty titulky tam byly!

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Nejsem odborník barbánku, ale mám takového tucha, že titulky v tomto programu se dělají jinak.
Vytvoří se textový soubor s časováním a tento soubor se uloží. Následně při požadavku na titulky se odkáže na tento soubor.
Jinak titulky, pokud je dělám, tak ve Movie Makeru.

anonym

JájsemRaibek, mám vytvořený txt soubor, ale nevím, kde ho uložit?

JájsemRaibek

Ulož ho jako název filmu. A pro lepší orientaci ho ulož k tomu filmu.
Složka filmy – Film jedna.avi
Složka filmy – Film jedna.txt

anonym

… a to mi zaručí, že film, který vložím na net, bude i se změnami? V KMP není možnost „uložit změny“. Aspoň nic takového jsem nenašel.

anonym

Vyšší dívčí.

anonym

Huš babo, když nevíš poradit, tak se do diskuze nemontuj.

JájsemRaibek

No tak na net musíš uložit jak film, tak titulky. Tedy jak např. avi, tak txt.

anonym

Dobrááááá, já to udělám tak jak píšeš a dám vědět. Díky

cochee

Ony se dají vložit titulky i přímo do filmu, takže bys měl jen film bez dodatečného titulkového souboru (ten .txt nebo .srt), ale dělá se to jinak a jinými programy, určitě ne videopřehrávačem. Nevýhodou pak je, že ty titulky jsou tam natvrdo: nejdou vypnout, nejde změnit jejich poloha, barva a velikost písma atd., bo jsou přímo součástí videostreamu.