dust8

V jakém výchozím rozlišení přenosu se vysílá ČT 1+2, Nova, Prima a pak zobrazuje na 4K televizích?

Odpovědi
Funna

pokud máš kabelovku, nebo satelit v HD…a brzy zavedený DVB-T2 také…na 4K se to zobrazuje v HD, ale kvalitní TV to umí „dokreslit“, takže je obraz o dost ostřejší a s HD se to nedá srovnat…UltraHD (4K) využiješ hlavně na filmy natočené v téhle kvalitě…