Pé.ju.ška

V jakém případě může zaměstnanec nebo brigádník přerušit pracovní smlouvu případně dohodu o provedení práce?

Nejlepší odpověď
anonym

Pracovní smlouvu nebo dohodu o provedení práce nejde přerušit, ale zrušit, a to oboustranou dohodou účastníků smlouvy, nebo výpovědí danou zaměstnanci z důvodu porušení pracovní kázně, nebo výpovědí zaměstnance za nedodržení podmínek uvedených ve smlouvě nebo v dohodě zaměstnavatelem.