autacek

V čem se v dnešní době nevyplatí podnikat ?

Odpovědi
Smlouvyzdarm

Z toho co slýcháváme ve sdělovacích prostředcích, tak to bude určitě zemědělství. Příroda se jim v posledních sto letech vlastně nikdy netrefila do jejich potřeb a tak se vlastně vůbec divím, že tu ještě nějaké zemědělce máme. Když už někoho z nich slyším v televizi naříkat, tak se dozvím, že vlastně prodává pod výrobní náklady. Dle mého to tedy musí být jednoznačně zemědělství bez ohledu zda se jedná na živočišnou či rostlinnou výrobu.

dubraro

Stejné kategorie jsou provozovatelé lyžařských vleků a koupališť.

ivzez

Ve všem, v čem člověk není tak dobrý,
aby nabídl více (vyšší kvalitu, …) než konkurence.