Avatar uživatele
kuldas7

V čem myjete nádobí?

Jaký máte vy nejlepší prostředek na nádobí

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? kropitko, annas, Luss, Jahoda, anonym, BENYTA před 5029 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

Jedině Jar

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

a do jaru přidat trochu vody 🙂

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
annas

Mně jedna známá doporučila na mytí nádobí ekologický přípravek Ecover. Sice tolik nepění jako Jar, ale mastnotu zaručeně odstraní.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
BENYTA

Chtělo by se napsat:
ve dřezu
ve vodě
v rukavicích/gu­mových/
někdy ho myju i ve vaně…
a nejlépe s Jarem

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Luss

Na rucni myti pouzivam Jar nebo Pur. U rodicu je mycka a u mycky ze zkusenosti vim, ze i kdyz jsou Calgon a jine znacky z reklam dost drahe, tak se vyplati koupit to a ne nejlevnejsi prostredky typu „vyrobek Clever, vyrobek Tesco“ atd. Ta levna tableta se kolikrat ani nerozpusti, nadobi je upatlane, umastene, muzete to myt znova, takze znova ohrev a spotreba vody atd. Tady 100% plati, ze „nejsme tak bohati, abysme si mohli kupovat levne veci“.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
nabubindes

domácí tvrdí, že nejlepší je Jar! dává ho i do myčky!

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Ja mam mycku a pouzivala jsem tablety calgon,je pravda ,ze se nekdy nerozpustily uplne,presla jsem na tekuty calgon ten je dobry,zustala jsem u nej,u rucniho myti pouzivam stary dobry jar.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Dish Drops. Stačí velmi malé množství a celý rok nemusím myslet, jestli ještě je či není čím mýt nádobí.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Dost často ve dřezu. Prostředek? Nějaký ten Jar,někdy kladivo.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
panenka

nádobí umývám jen v JARU.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
FOG

V mycce s praskem na nadobi,ne tablety.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ivera45

Dobrý den
nejraději v jaru, ostatní přípravky se mi neosvědčily.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Jahoda

Nádobí myji ve dřezu v teplé vodě s Jarem. Pokud dám nádobí do myčky, přidávám tablety a leštidla značky Calgonit. (Nyní se tato značka přejměnovala na Finish)

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Fallen Angel

v myčce. a dáváme do toho různý tablety – somat, finish, je to jedno. nádobí je perfektně umyté a ušetří nám to spoustu času – zapnete a jdete pryč místo hodiny mytí. pak je to za 5 minut vyndaný a je to… a co se týká spotřeby vody, ano, opravdu ušetříme, není to jen reklamní kec…

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Dominno

nyní již vše myju v myčce, rsp. od doby co jsem si pořidil nože Dellinger, jelikož s tím jsem si ručně netroufl mýt, jelikož ostrost mluví za vše

před 1731 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek