kuldas7

V čem myjete nádobí?

Jaký máte vy nejlepší prostředek na nádobí

Nejlepší odpověď
kropitko

Jedině Jar

Další odpovědi
anonym

a do jaru přidat trochu vody 🙂

annas

Mně jedna známá doporučila na mytí nádobí ekologický přípravek Ecover. Sice tolik nepění jako Jar, ale mastnotu zaručeně odstraní.

BENYTA

Chtělo by se napsat:
ve dřezu
ve vodě
v rukavicích/gu­mových/
někdy ho myju i ve vaně…
a nejlépe s Jarem

Luss

Na rucni myti pouzivam Jar nebo Pur. U rodicu je mycka a u mycky ze zkusenosti vim, ze i kdyz jsou Calgon a jine znacky z reklam dost drahe, tak se vyplati koupit to a ne nejlevnejsi prostredky typu „vyrobek Clever, vyrobek Tesco“ atd. Ta levna tableta se kolikrat ani nerozpusti, nadobi je upatlane, umastene, muzete to myt znova, takze znova ohrev a spotreba vody atd. Tady 100% plati, ze „nejsme tak bohati, abysme si mohli kupovat levne veci“.

nabubindes

domácí tvrdí, že nejlepší je Jar! dává ho i do myčky!

anonym

Ja mam mycku a pouzivala jsem tablety calgon,je pravda ,ze se nekdy nerozpustily uplne,presla jsem na tekuty calgon ten je dobry,zustala jsem u nej,u rucniho myti pouzivam stary dobry jar.

ReHu

Dish Drops. Stačí velmi malé množství a celý rok nemusím myslet, jestli ještě je či není čím mýt nádobí.

anonym

Dost často ve dřezu. Prostředek? Nějaký ten Jar,někdy kladivo.

panenka

nádobí umývám jen v JARU.

FOG

V mycce s praskem na nadobi,ne tablety.

ivera45

Dobrý den
nejraději v jaru, ostatní přípravky se mi neosvědčily.

Jahoda

Nádobí myji ve dřezu v teplé vodě s Jarem. Pokud dám nádobí do myčky, přidávám tablety a leštidla značky Calgonit. (Nyní se tato značka přejměnovala na Finish)

Fallen Angel

v myčce. a dáváme do toho různý tablety – somat, finish, je to jedno. nádobí je perfektně umyté a ušetří nám to spoustu času – zapnete a jdete pryč místo hodiny mytí. pak je to za 5 minut vyndaný a je to… a co se týká spotřeby vody, ano, opravdu ušetříme, není to jen reklamní kec…

Dominno

nyní již vše myju v myčce, rsp. od doby co jsem si pořidil nože Dellinger, jelikož s tím jsem si ručně netroufl mýt, jelikož ostrost mluví za vše