Avatar uživatele
quentos

Uživatel Ar mi poslal zprávu s dotazem – ovšem jak si představuje, že mu odpovím, když ho nelze kontaktovat?

„Zprávu nelze odeslat“. Nejspíš vlivem jeho osobního nastavení.
Doplňuji:
už snad jo, pokusím se ;{)>

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 1Pro koho je otázka zajímavá? mosoj před 4327 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Ar

Odpoveď byla označena jako užitečná

čéče vždyť s tím bojuju jak se dá, už je to lepší?
Doplňuji:
Sůwa, tak jsem to ,ale nenapsal. Já jsem k žádosti o následování odpověděl v tomto smyslu. Nevím proč žádáš o následování, když naše názory a postoje se diametrálně liší. Spíše ti vyhovují názory a postoje bolaka a briketky 10 a do této stoky bych nerad vstoupil.
Vážně se nechci zapojovat do chatu o kopání do šišek a vlasů v polévce. K tomu jsem ještě nedospěl.

Upravil/a: Ar

1 NominaceKdo udělil odpovědi nominaci?quentos Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
beer

Ale jde to…
Musíš si jej přidat do kontaktů „Přidat kontakt“ a čekat, až to schválí, což uvidíš. Pak s ním komunikuješ bez problémů ))
Doplňuji:
Vidím uzamčeno.. no, asi jsem tvoji otázku narozdíl od ostatních nepochopil )).

Upravil/a: beer

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
Sůwa

Stalo se mi totéž, chtěla jsem uživateli >ar< jen něco vysvětlit, ale zprávu nebylo možno odeslat. Zkusila jsem tedy do diskuze dát sdělení a dostala jsem od něj vnitřní poštou vzkaz, že mne, MK, briketku a bolaka považuje za stoku. Odpovědět se opět nedalo, ale už ani nemám zájem. Nejspíš něco ke své škodě nepochopil.
Doplňuji:
Nechápu jak se to mohlo stát, já o následování zájem neměla, jen jsem ti chtěla vysvětlit, že ty zdánlivě pro nezasvěceného nesmyslné otázky určitý skrytý smysl mají a ke „stoce“ mají hodně daleko:-). Nezdařilo se, nedá se nic dělat. Hezký den.

Upravil/a: Sůwa

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
mosoj

Běžná a nesmyslná praxe .

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
tsarbomba

Ar od tebe jsem nikdy, ale vážně nikdy neslyšela žádný rozumný názor, já na rozdíl od tebe se chodím do KATEGORIE ZÁBAVA bavit ne chatovat, ale opravdu a od toho ta KATEGORIE zde je a jen zas urážíš !! neznám tě, ale tohle sis mohl odpustit ..mám ty vtípky ráda nemusíš tam chodit :)

před 4327 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Sůwa

Proč je otázka po dvou hodinách uzavřená ? Není to jedíná …

před 4327 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
quentos

otázku jsem uzamknul já coby tazatel, protože na ni byla dána maximálně uspokojující a vyčerpávající odpověď…

před 4327 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
tsarbomba

briketka10 už není , v neděli večer se odhlásila, zapomněla heslo a je pohřbená to je neštěstí v té stoce žéé ??

před 4327 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
briketka10

takže už jedu opět poctivě, což se na rozdíl od dvou profilech říci nedá co sbírají body nezávisle na sobě podotýkám, že nehovořím o ocku ani o klubru, tsarbomba je deaktivovaná „admínci jsou zlatí“ a jsem zpátky ve stoce :)

před 4326 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek