quentos

Uživatel Ar mi poslal zprávu s dotazem – ovšem jak si představuje, že mu odpovím, když ho nelze kontaktovat?

„Zprávu nelze odeslat“. Nejspíš vlivem jeho osobního nastavení.
Doplňuji:
už snad jo, pokusím se ;{)>

Nejlepší odpověď
Ar

čéče vždyť s tím bojuju jak se dá, už je to lepší?
Doplňuji:
Sůwa, tak jsem to ,ale nenapsal. Já jsem k žádosti o následování odpověděl v tomto smyslu. Nevím proč žádáš o následování, když naše názory a postoje se diametrálně liší. Spíše ti vyhovují názory a postoje bolaka a briketky 10 a do této stoky bych nerad vstoupil.
Vážně se nechci zapojovat do chatu o kopání do šišek a vlasů v polévce. K tomu jsem ještě nedospěl.

Další odpovědi
beer

Ale jde to…
Musíš si jej přidat do kontaktů „Přidat kontakt“ a čekat, až to schválí, což uvidíš. Pak s ním komunikuješ bez problémů ))
Doplňuji:
Vidím uzamčeno.. no, asi jsem tvoji otázku narozdíl od ostatních nepochopil )).

Sůwa

Stalo se mi totéž, chtěla jsem uživateli >ar< jen něco vysvětlit, ale zprávu nebylo možno odeslat. Zkusila jsem tedy do diskuze dát sdělení a dostala jsem od něj vnitřní poštou vzkaz, že mne, MK, briketku a bolaka považuje za stoku. Odpovědět se opět nedalo, ale už ani nemám zájem. Nejspíš něco ke své škodě nepochopil.
Doplňuji:
Nechápu jak se to mohlo stát, já o následování zájem neměla, jen jsem ti chtěla vysvětlit, že ty zdánlivě pro nezasvěceného nesmyslné otázky určitý skrytý smysl mají a ke „stoce“ mají hodně daleko:-). Nezdařilo se, nedá se nic dělat. Hezký den.

mosoj

Běžná a nesmyslná praxe .

tsarbomba

Ar od tebe jsem nikdy, ale vážně nikdy neslyšela žádný rozumný názor, já na rozdíl od tebe se chodím do KATEGORIE ZÁBAVA bavit ne chatovat, ale opravdu a od toho ta KATEGORIE zde je a jen zas urážíš !! neznám tě, ale tohle sis mohl odpustit ..mám ty vtípky ráda nemusíš tam chodit :)

Sůwa

Proč je otázka po dvou hodinách uzavřená ? Není to jedíná …

quentos

otázku jsem uzamknul já coby tazatel, protože na ni byla dána maximálně uspokojující a vyčerpávající odpověď…

tsarbomba

briketka10 už není , v neděli večer se odhlásila, zapomněla heslo a je pohřbená to je neštěstí v té stoce žéé ??

briketka10

takže už jedu opět poctivě, což se na rozdíl od dvou profilech říci nedá co sbírají body nezávisle na sobě podotýkám, že nehovořím o ocku ani o klubru, tsarbomba je deaktivovaná „admínci jsou zlatí“ a jsem zpátky ve stoce :)