EDA

UŽ ZAS KOLENO…

ráno nic a večer boule nahoře, boule dole, tlak zespodu při sebemírnějším ohybu kolene, poklek ani náhodou, chladit? ledovat? Kdysi operace menisku a vazů, vloni operace pro časté plnění vodou, nic nenalezeno, nechci už na punkce, může se to vstřebat?

Odpovědi
pusinka50

Jakékoliv protizánětlivé tablety, např. Ibuprofen, Diclofenac. Mně Ibuprofen nepomáhá na nic a tak mi lékař naordinoval Indometacin čípky, to jsou jediné léky, které mi pomáhají na bolest a měla jsem nedávno velký zánět hlezenního kloubu, kolem kotníků na noze nohu celou oteklou a už první čípek začal zabírat a za 3 dny jsem byla OK