Avatar uživatele
Ella

Už vám někdy přišlo z Pošty něco, co jste si neobjednali?

Upřesním – dnes jsme se vrátily s mamkou z práce a ve schránce na nás čekala doručenka na doporučené psaní, na naše jméno (obě se jmenujeme stejně) a s částkou 3480 kč, která bude vybrána při převzetí zásilky? POdací pošta byla v Pardubicích.
Dodávám, že nikdy bych si nejspíš nic za tři litry přes internet neobjednala, možná tak knihy, ale rozhodně jsme já ani mamka nic neobjednávaly…
Co by jste dělali? My se rozhodli nechat to tak, nereagovat a zásilka se vrátí zpátky, ne?
omlouvám se pokud je špatně kategorie, nějak nemůžu přijít na správné zařazení =/
Doplňuji:
Black_Pearl: co bych měla vrátit na poštu? já si nic nepřevzala, ani nepřevezmu… =)

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: Ella

Zajímavá 4Pro koho je otázka zajímavá? hanulka11, tom004, dědapetr, aloevera5 před 4752 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
kropitko

ano,,

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanulka11

vůbec bych to nepřevzala , nic mi takto nepřišlo
Doplňuji:
možná jste zvědavé co to může být ,ale nenechte se zlákat pokud jste si poravdu nic neobjednali

Upravil/a: hanulka11

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
tom004

Přišlo, a dokonce mně na pošťačka přesvědčovala,že když už jsem si to objednal,tak bych to měl převzít. Nepřevzal, a kupodivu se nic nedělo. A asi po roce jsem zjistil,že to měl být pokus o „žert“.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Black_Pearl

Hele, já bych to vrátila na poštu, aby z toho nebyl nakonec nejaky problem.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
fablen

V Pardubicích má myslím sídlo firma Magnet, nebo jiná zásilková.

Na poštu bych také zašla nebo zavolala, že si balíček přebírat nebudu, aby jej vrátili zpět odesílateli (případně se na něj podíváte, aby jste zjistila, kdo je odesílatel).
Zbytečně jim pak na poště leží řadu dní, než jej mohou vrátit.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
chudst

Ano, prislo. Nikdy nic za penize neprebirat, pokud nejste presvedcena, ze jste si to vy nebo vase maminka objednala. Nikdo proti tomu nemuze nic rict – vy nemate povinnost platit neco, co jste si neobjednala.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Janča169

Ahoj jsem ta co nevedela jak se jmenuje ta znelka na Shreka. Díky bylo to moc dulezite A taky uz nam prislo neco co jsme si neobjednali a taky jsem to nechali napokoji a ono se to vrati zpet.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek