Už se zde nějaký uživatel zbláznil, že začal spamovat?

Nejlepší odpověď
marci1

Těch už tady bylo ( a je). 🙂

Další odpovědi
aliendrone

Nemyslím. Co jsem pozoroval, tak už sem jako pošahanci přijdou, tudíž v tomto ohledu to nemá tento web „na triku“. ;) :D :D

mosoj

Celý jedno patro v Bohnicích!

Franta_Intoš

Určitě, ale je tady i antispam.
Pokud máš míň než 100 bodů, tak můžeš napsat pouze 5 otázek nebo odpovědí za den…
Ale to si myslím, že už víš…
:D

anonym

Běžne se setkávám s hráčema, který jsou tak naštvaný, že začnou na všechny mluvit rusky nebo turecky.

Takže bych řekl, že ano. Je dost možný, že se tady takhle někdo „urval“.

briketka10

Jj myslím, že v tom pěkně lítáš!!

anonym

Miluji vaše glosy.

anonym

Intoši, tuhle fázi mám za sebou :D

Vojta24

Gratuluji, z toho mají všichni ukrutnou radost. Teď můžeš chrlit denně bezpočty prudce inteligentních dotazů a to celý web jistě pozvedne na novou úroveň.

anonym

Děkuji, klidně si mě dej do Follow.

briketka10

Vojta24
Máš naprostou pravdu 😁

anonym

Dejte to dohromady.