Avatar uživatele
Ušel ventil

Už jste si pořídili kameru do auta? Trpišovský je zpět na cestách.

Notorický agresivní vybržďovač Aleš Trpišovský dostal řidičák nazpět už po 4,5 letech – O řidičský průkaz přišel Trpišovský verdiktem soudu v roce 2012. Ze sedmiletého zákazu řízení uplynulo pouze přes 4,5 roku.
http://zpravy­.idnes.cz/trpi­sovsky-krajsky-soud-praha-dzu-/domaci.aspx?c=A170814­_220535_domaci_lre

Hlasujte v anketě
Zajímavá 0 před 2443 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Kepler

Ne .

Ale uvažuju, že si ji pořídím. Jen jsem ještě nenašel model vhodný model na motokolo. Neustále mě štvou vybržďovači před každými závorami.

Upravil/a: Kepler

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
quentos

Ne .

Nemám auto.
Tos objevil Ameriku, to dávali už včera ve zprávách.
Stejně jako se Trpišovský nenaučil slušně řídit, ty ses zas nenaučil nedělat mezeru před otazníkem a tečkou. Zkus si někdy přečíst nějakou knihu.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Ano .

Kameru samozřejmě mám, záměrně jsem vybíral takovou aby měla co nejvyšší rozlišení a SPZky jako 2222 na nich byly jasně a průkazně indentifikovatelné (dnes tedy optimálně rozlišení 1440p). Prozatím klepu na dřevo, jsem neměl důvod ji při sporu využít, jezdím zatím bez nehody. Snad proto, že na silnicích neporušuji pravidla jen ze sportu ani se nesnažím nervově labilní řidiče vytáčet do ruda nějakými zbytečnými provokacemi, na dálnici v levém pruhu nikdy nesetrvávám takže notoričtí piráti mne obvykle jenom standardně předjedou 170kou a nemají důvod zkoušet nějaké vybržďovací procedury s cílem léčit pošramocené ego.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Ušel ventil

To Kepler – Kolikátku a jakou a kolik máte najeto ?

před 2443 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
Kepler

Celkem mám najeto asi 300 000 km, z toho posledních 500 na motokole. Jsou hovada, která tě vybrzdí i když jedeš třicítkou 🙂

před 2443 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek