Ella

Už jste někdy hráli asijský madjongg?

A jak vám to šlo? :) Teď mě to po dlouhé době chytlo a vždycky mě dokáže naštvat, když kousek před koncem nemám žádný tah… :( Existuje tahle hra i v deskové podobě?
Doplňuji:
no pardon, tak mi ujelo písmenko…

Nejlepší odpověď
Deli

Měla jsem období, kdy jsem to nadšeně hrála docela často, je to super. Hrála jsem to na pc.
Zpočátku mi to moc nešlo, později jsem pochopila, že musím odkrývat nejen co kde vidím, ale i tak, abych si odkrývala vrstvy. Ale více bylo neúspěchů 🙂

Další odpovědi
hanulka11

ano to se mi líbí – a zvlášť když mi to jde a zkracují se pak limity- je to dobré na postřeh

snookerballs

Nemyslíš Mahjong?

led

To je nejaká obdoba Mahjongu, ak som dobre rozumela. Je to veľmi dobrá hra, človek musí pri nej aj rozmýšľať…
Hry madjong sú aj na internete:
http://www.go­ogle.com/sear­ch?q=madjong