Avatar uživatele
manon

Už jste někdy dostali zásah slzným plynem? Paralyzoval vás už někdy někdo něčím? Co pepřový spray? Dojmy?

Doplňuji:
Když neslzíte, ale škrábe to v krku a sliznice vám otečou – co to je?

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Upravil/a: manon

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? ten který je, annas před 4168 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
badisko

zkousel jsem na sobe elekricky paralizer reknu vam zadna slast …ale kdo to nezkusil ten to opravdu neoceni … 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
anonym

Slzákem mi stříknul příslušník VB ze vzdálenosti 50cm rovnou do očí. Dva týdny jsem měla potíže a dodnes na to nelze zapomenout.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Jojo , zakusil jsem i pepřový sprej i palaryzátor o síle 1 000 000 voltů , a pepřák ten tzn. tekutá střela což by měl být nejúčinější , ale popravdě pepřák je jako by jste měla záchvat , nemůžete dýchat otevřít oči absolutně nejde a škrábe vás celé tělo ( teda pokaď se tam dostal ) a oproti tomu palaryzér je jak kdyby vás přestalo z ničeho nic poslouchat tělo a cítíte jen zatnutý svaly , ale popravdě i když působení pepřáku u mě bylo asi tak dvě hodiny než se dalo říct jo sem OK a u palaryzéru jen tu danou chvíli , radši bych byl zasazen pepřákem protože to je mírnější i když o to delší bolest , ale osobně bych na obranu používal pepřový popřípadě slzny prej/plyn ,

BTW : oboje jsem zkusil ze své vlastní vůle z partou kamarádů abychom věděli právě jejich následky …
Jinak pepřák i slzák dostanete z očí jedině mlékem když použijete jak píše " AnnaH " vodu ( což si buďto nepamatuje nebo to někde špatně přečetla ) tak ucítíe větší bolest než způsobí samotný sprej , stejně jak když sníte například chilli papričku .....

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lucijej

Kdysi jsem dostala pepřák od bráchy k Vánocům, druhý brůdr byl zvědaj a když si ho prohlížel, tak „na zkoušku“ ho stříknul po pokoji…ještě několik hodin potom v pokoji všichni slzely

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
AnnaH

slzný plyn…jako u krájení cibule…nepříjem­né…ale neškodné (nemechává trvalé následky) jde umýt vodou…ale i to štípe…štípání vydrží tak 15 min.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Sůwa

Byl to snad nějaký slzný sprej a stalo se to přesně 21.8.1969 v Celetné ulici, když jsem šla z práce domů. K tomu ještě nakládačku dlouhým bílým pendrekem, takže jsem měla ještě dlouho obrovské modřiny. Dokonce jsem v první chvíli myslela, že mám přeražené kyčle. Můj „vztah“ k normalizaci to jen upevnilo…

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
venkovan

Slzák určitě – není to nic příjemného, smrdí i z oblečení a skutečně se slzí.
Ale nejčastěji jsem paralyzován životní partnerkou – zpravidla když se vrátí z nákupů.
Doplňuji:
Slzák a pepřák je proti tomu jen polechtání sliznic.

Upravil/a: venkovan

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek