nYnSee

Uvažuju koupit nějaký mírně herní noteooku, prosím o radu.

Uvažuju koupit nějaký mírně herní noteook s 15,6", s numerickou klávesnicí.Rád hraji world of warcraf wotlk, takže by mě stačilo aby ho rozjel plynule, mám na mysli nějaký takový http://www.al­za.cz/hp-pavilion-15-e057sc-stribrny-d449699.htm akorát se nevyznám v AMD grafických kartách rozjela by wow bez záseků? Cenový strop 14 tisíc.
Ano uvažobal jsem o sestavě, ale do školy budu potřebovat počítač a stolní tam opravdu tahat nebudu. Předem děkuji za odpověď.
Doplňuji:
Ano rozjede ale kdyz se pak jede velky raid nebo tak tak se me to sekalo. Na i3 4 gb ram, a nvidia geforce 520m.

Nejlepší odpověď
cochee

wowko rozjede skoro cokoliv, hrál jsem ho před x rokama na tom samém pc, co mám teďka a to je jednojádro Athlon XP 2500+. Ber něco s i3 a nemusíš se obávat, že to neutáhne grafika.
Doplňuji:
Tam je asi tak tisíckrát důležitější ping na server a pokud jsi to hrál neoficiální cestou, tak přichází v úvahu i slabý hardware serveru a/nebo slabá internetová lajna serveru. Nenapsals bohužel, který i3 to byl, takže nemůžu výkonnostně porovnat s tím AMD. Grafika Radeon je samozřejmě více než 2× výkonnější, to je dáno i datem produkce.

Další odpovědi
Bedy

Já si myslím, že je to dobrý notebook do školy, má 6článkovou baterii, tkaže by měl i něco vydržet. Co se týká her, tak WoW by tam měl jet bez problémů a i řada dalších her. Nicméně stále platí, že notebook není úplně primárně určen na hraní her.
Tady je 8GB RAM a čtyřjádrový procesor s pěknou grafárnou. Nebude problém.

T-ess

Asus K55V
Intel Core I5 – 3210M, 2,5GHz
HDD 1TB

Ale obávám se, že do 14.000 Kč se nevejdeš. Zkus se poptat.