SickBreed

Určí někdo písničku hranou v rádiích?

Nevím zda-li můj popis bude pro někoho dostačující ale… jedná se o písničku která je v poslední době hraná v českých rádiích pořád. Bohužel jí slyším vždycky v autě, takže nejsem schopný pochytit text. Je to zahraniční písnička, což odvozuji od toho že je zpívána anglicky. Jedná se o zpěvačku jejíž hlas zní, jak to říci, dost prohuleně, místy až skřípavě. Co se týká žánru, tak nevím, takovou hudbu neposlouchám, ale předpokládám že se jedná o pop, říznutý něčím co neidentifikuji…mož­ná country, jazz, blues? Skromné informace, ale pro někoho kdo poslouchá rádia a navíc tu písničku zná, by to mohlo stačit. Díky.
Doplňuji:
Helena Zeťová to neni (myslim), ačkoli hlas je podobný…co se týká rádia, tak bych odhadoval Impuls, nicméně to jistě říct nemůžu, já zas tolik to rádio nevnímám. Hrajou tam dost často k večeru i takovou tu hroznou vánoční nudařinu od Neckáře.

Nejlepší odpověď
Hohny

Zkusím jenom tipnout skladbu: Asaf Avidan – One Day
http://www.you­tube.com/watch?v=KRAM­NWzfjcg

Pokud to není ona, tak se zkuste podívat tady na hitparádu a poslechnout si ukázky, možná budete mít štěstí a bude mezi nimi.
http://www.kis­spublikum.cz/kis­sparada/
Doplňuji:
Beer4Real: Ale ono to je, to co poslal Hohny :) Zpívá to zpěvák (Asaf Avidan) se zpěvačkou (Mojos), přece si nemyslíš, že ten refrén zpívá chlap :)

Další odpovědi
terry

Fakt netuším, kterou myslíš, ale spousta českých interpretů zpívá anglicky.
A např.Helena Zeťová má taky „prohulený“ hlas a zpívá v angličtině.
Možná by pomohlo napsat, na které stanicí ji často hrají.

Beer4Real

určitě to bude to co poslal Hohny: One day
mimochodem nezpívá to zpěvačka ale zpěvák :)

Hohny

Aha, tak ten hlas v skladbě je opravdu jen Asafa, ale mají i zpěvačku z té skupiny Mojos. Stejně by každý kdo nezná Asafa tipoval, že to zpívá žena :)

Hohny

Tak sorry, nedorozumění. Četl jsem, že to „nebude“ co poslal Hohny, celkově ta věta tak vyzněla. Tak promiň Beer4Real :)