Fazzz

Upřednostňujete zdravý životní styl tj. zdravá výživa, pohyb, nad mastnější českou kuchyní nebo éčky?

Upřednostňujete zdravý životní styl – tj. zdravá výživa, pohyb, nad mastnější českou kuchyní a potravinami, které obsahují éčka?

Hlasujte v anketě

Nejlepší odpověď
Amie

Je mi to jedno.

Doplňuji:
Jím vše, co mi chutná a je dobrý a lahodí mému žaludku. Takž žádné čtení co vše daná potravinaobsahuje ale rovnou dávám otestovat žaludku ať se rozhodne on… Nějak preferuje vše, co by se jíst nemělo…

Další odpovědi
annas

Ano

Jsem dietář, takže mastná česká kuchyně je pro mě tabu, rovněž se snažím vybírat potraviny bez špatných éček. Pohybu bych mohla mít víc.

anonym

Ano

Z 80 % jim zdrave , ale tak, ze se nestresuji. Ecka neresim.
Dnes jsem mela svickovou s tremi .. 🙂 . V 18.00 jdu na 2 hodiny do fittnesu a tam si vzdycky rikam : Po hodine je jeden knedlik pryc, po dvou budou 2 pryc a ten treti dam pryc zase az zitra. ! 🙂 -iv-

briketka10

Ano

někdy tak a někdy jinak, smažím na sádle někdy použiju olivový olej ten mám vždy po ruce do salátu ty si dělám často, jako součást té zdravé výživy..
nejím omáčky, knedlíky jen málo, ale miluju prorostlou krkovičku !!
jím kopce tatarky, sýrů, okurky, syrové cibule, ale éčka nikde nejsou na to si dávám pozor..
odšťavňuju si červenou řepu s jablky..
Doplňuji:
ba jó kecám teď mi v neděli dala ségra trochu svíčkový a dva knedlíky :DD
mám ještě chromou ruku a jím jen vlnky na crispu a byla výborná mňam..

hanny 2

Ano

Ano,ale občas si něco „echt“ českého ráda dám.

tom004

Ne

A proto jím všechno zdravé bůčkem počínaje a vynechávám naprosto nezdravá jídla jako sója,cereálie,a podobné hrůzy. :))

Jikra

Je mi to jedno.

Je mi to celkem fuk. Našli mi sice vyšší cukr ale díky práškům a shozeným dvaadvaceti kilům ho mám v normě takže mimo sladkých a vyloženě tučných jídel jím všechno. A co se týká éček tak jsem ve věku že jenom díky jim držím pohromadě.

anonym

Je mi to jedno.

Doplňuji:
Sním prakticky všechno co je poživatelné nebo co mi chutná a více se nezajímám.

Drap

Ano

Ano upřednostňuji zdravou, českou a mastnou kuchyni a domácí suroviny nad moderními trendy, pochybnými blafy z dovozu, nad těžkoidentifi­kovatelnými tuky z buhvíčeho vyrobenými a nad éčky.

hanulka11

Ano

anonym

Je mi to jedno.

Jím to, co mi chutná, a hlavně to, co mám ráda.
Abych si ze života dělala peklo kvůli tomu, že ve světě zavládl trend rachitických postav, které odfoukne sebelehčí vánek, to mi opravdu nehrozí.
Nepodléhám panice z éček a pokud jde o živočišné tuky, každou chvíli se do tisku dostane informace, že jsou zdravější, než margaríny. Člověk by měl používat v první řadě mozek a teprve potom přemýšlet, čím si ničit vlastní zdraví a zažívání.
Dodržuji to, že skladba potravy má být pestrá. Zbytek nechávám lidem, co se nemají čím důležitějším bavit.

normandy00

Je mi to jedno.

Dréša

Ano

Terez93

Ano

Blesman

Ano

pizlicka

Ano

mozna az moc uzkostlive.kazdy den pul kg zeleniny,k tomu maso,nebo vejce,nebo syr emental,nebo losos.k snidani tvaroh s medem,nebo celozrny chleb s medem.sportuji kazdy den.