lukas.zmizik

umíte se sami ostříhat a ušetřit za kadeřníka?

já obstojně

Nejlepší odpověď
Sůwa

Já se stříhám sama celý život, stříhala jsem i manžela, děti, maminku a kolegy v práci. Tam jsme tomu říkali „stříhání oveček“ a chlapi i o to sami říkali. Kadeřnice nejsem, ale to se dá snadno odkoukat a při dnešních cenách je to velká výhoda 🙂

Další odpovědi
Funna

jasně, vč. zbytku rodiny…

helcaify1

Zvládám to suprově. Když zastřihnu moc, tak vím, že jsem za to nevyhodila třeba 700Kč a mohu nadávat sama sobě. Vím, že příště si musím dávat bacha (to se mi stalo jen jednou ;) ). Také jsem stříhala bratra, partnera, babičku i psa. Nikdo si nikdy nestěžoval :)

iceT

Tímhle způsobem
http://www.no­vinky.cz/zena/styl/2678­74-chcete-usetrit-za-kadernika-poradime-vam-jak-se-skvele-ostrihat-i-bez-nej.html
jsem se ostříhala minulý rok,jen nemám tak dlouhé vlasy jako slečna na videu,tak mi zůstala ofina kratší než jsem původně zamýšlela,ale i tak to bylo dobré.Pokud jsem nosila krátký sestřih na ježka,takovéto vzadu rozcuchané,tak nebyl problém ostříhat se sama.

anonym

To bych dopadl hrozně, jedině strojkem dohola.

quentos

tak to ani náhodou, to by to dopadlo :{D>

Jikra

Léta sám. Ovšem od ostatních to mám velmi jednoduché. Každý týden ze stroje odstraním nástroje, tedy veškeré nástavce a „vojedu“ si celou lebku kolem dokola i s vousama na hodnotu „zero“. To nemá chybu.

anonym

To bude otázka spíš pro muže. Znám málo žen, které by si troufly stříhat se samy (vlastně takovou neznám, i na zastřihnutí konečků dlouhých vlasů to chce při nejmenším jiného člověka – ušetřit se tak ale dá). Já tedy rozhodně ne.
Exmanžel měl zastříhavací strojek, takže tam to problém nebyl. Když měl ale vypadat trochu upraveně, tak se stejně raději svěřil do mých rukou. Ono to také nebylo jenom o tom nastavit si výšku a „vyrobit“ si z hlavy semišáček.