Beny

uložto .cz pomůžete mi ??

je to sice hloupá otázka ale zeptám se :D mohou mě zavřít za stahování filmů na ulož.to ?
Doplňuji:
já to mám spíš jen tak pro sebe jako že si to stáhnu a vypálím na DVD a pak se na to v DVD koukám :D

Nejlepší odpověď
quentos

Stahování pro osobní potřebu trestné není, takže těžko. Leda kdybyste ty filmy šířila dál. Problémy eventuální spíš bude mít ten, kdo je tam nahrál, protože trestné je právě takovéto sdílení.
Doplňuji:
tak to jste přesně příkladem stahování pro osobní potřebu, byl bych bez obav

Další odpovědi
tekumseh

Když to nikomu neřekneš, tak ne! … 🙂

Mapel

Pro svoji potřenu to není trestné. Nesmím to šířit dál. Pokud něco použiji např. v diplomové práci a napíši to jako citaci a zdroj od kud jsem čerpal, pak to také není trestné a není to ani podvod. Pokud to budu vydávat za své autorství, tak to pak podvod je.

Nikuuš

Nemají za co:)

Michal Kole

Zatím ne, ale po schválení ACTA ano

MILAN1961

pokud to nebudeš nijak šířit tak ne…

Vladimir0072

Pokud nebudeš šířit nemají zaco takže neměj obavy A STAHUJJJJ a VYPALUJJJ :D Ale pokud to budeš šířit : prodávat atd…) Tak by ti mohly dát pokutu nebo nějakej trest (podle toho kolik by toho bylo) což ty určitě neděláš. pls dejte užitečná odpověď :D :D :D :D