Tuřín

Nevíte, jak dlouho trvá soudu než vyřídí mou žádost o ukončení insolvence?

Dobrý den, ráda bych ukončila své insolvenční řízení (splatila jsem již 100%). Úž na začátku října jsem soudu zasílala žádost o ukončení(„Návrh na osvobození od placení dosud neuspokojených pohledávek“), od té doby se ale nic neděje… Nevíte, jak zhruba dlouho soudu trvá, než rozhodne? Nemám tam žádné komplikace, jen se k tomu prostě ještě nedostali… Je ze zákona daná lhůta, ve které musí soud rozhodnout?
Děkuji

Původní neotázka
Ukončení insolvence

Odpovědi
Drap

Myslím že lhůta neni zákonem daná. Musíš počkat až na tebe přijde řada