bart2000

Učí se anglický jazyk na italských školách?

Doplňuji:
EDIT: Já jen, že jsem byl minulý týden v Itálii v jednom kempu a byli tam děcka v mém věku co anglicky vůbec neuměli.

Nejlepší odpověď
anonym

Ano.
Doplňuji:
Ad Doplnění: Tak se zřejmě učí jiný jazyk – němčinu, francouzštinu, ruštinu, španělštinu…
Anglicky se rozhodně neučí všichni…
😉

Další odpovědi
Wiggle wig

Ten se učí snad úplně všude v civilizovaných zemích..

klob1

Tak tady na kurzu byla Italka, co se učí Angličtinu a vyprávěla vše v Angličtině. Takže se v Itálii někdo učí Anglicky, možná ne úplně všichni.
Tak se nauč Cikánštinu a domluvíš se úplně na celém světě i tam, kde Anglicky se nedomluví.
To je už zkušenost. Z jedné firmy, co jsme pracovali, tak vyslali pár zaměstnanců do jedné země. Jenže Anglicky se tam nikdo nedomluvil, ikdyž to byli profíci v Angličtině. Byl tam jeden co uměl Cikánsky a ten se tam v pohodě domluvil a ten kluk neměl problém vůbec nikde v cizině se domluvit. A s Angličtinou mohli jít někam.

Nechápavé

Asi všude se učí anglický jazyk

MK44

Dle těchto odkazů je v Itálii angličtina povinná od první třídy základní školy.

http://www.ef-italia.it/epi/ar­chive/v2/euro­pe/italy/
http://www.in­segnareonline­.com/istanze/in­terlinguismo/in­segnamento-ls-scuola-italia

zzzzz

Klob už to nehul:-))

Cikánština má cca 500slov i s těmi sprostými, tak nevím, jak by se tím člověk v cizině domluvil.

A u nás, je těch cikánu několik druhů a každý mluví jinak. Tak který cikánský jazyk by se měl naučit???