bauerlukin

Nevíte, kde najdu na netu účetní výkazy společností?

Dobrý den, kde na netu najdu účetní výkazy společností? Začal jsem se zajímat o investování, proto. Díky

Účetní výkazy společností na netu

Odpovědi
Pepa25

V případě českých obchodních společností ve sbírce listin obchodního restříku (stačí zadat název firmy nebo IČ) – v příloze je přímý link a příklad u ČEZu. Podle § 21 zákona o účetnictví je povinnost tak zakládat roční účetní závěrku a výroční zprávu. Řada společností má navíc vlastní web, kde stačí hledat sekci „pro investory“.

Zdroj: https://or.jus­tice.cz/ias/u­i/vypis-sl-firma?subjektId=59933

bauerlukin

pepa25: Díky