Tw!st

U kterého poskytovatele zařídit e-shop ?

Zdravím, původně jsem chtěl zařídit e-shop u Shoptet.cz při tarifu LITE za 490Kč na měsíc. Našel jsem ale levnější variantu eshop-rychle.cz která má při tarifu Premium pouze 1188Kč+DPH. Služby nabízí ± stejné, ale u eshop-rychle.cz je navíc levnější napojení na dodavatele (dropshipping) a dělají i design stránky na přání. Je v eshop-rychle.cz nějaký háček nebo je něco co jsem zapomněl že mi to pořád vychází hodně levněji než u Shoptet ?

Odpovědi
štamgast

Pročti si nějaký recenze po internetu a pak se rozhodni.

McArthur

Já Ti to ještě zamotám, abys měl hlavu jak pátrací balón.

Můžeš si pronajmout hosting, který Tě přijde na max. 1500 Kč s DPH za rok včetně domény. Potom si tam nainstaluj Prestashop, který je zdarma, nech si vytvořit XML pro import dat od dodavatelů (to je individuální), nech si na zakázku vytvořit design webu a můžeš začít. Nebudeš omezovaný automatickými službami, ale budeš se muset naučit, jak e-shop ovládat trochu víc.

bolak

radši se nejdřív poraď na webtrhu, než se rozhodneš > https://webtrh.cz/

tam se shlukují e-shopáři, takže tam je zkušeností mraky, aby sis blbě nevybral jen podle autorecenzí daných „poskytovatelů“, co o sobě oni sami napíšou..