dust8

U které nejnáročnější PC hry bych mohl alespoň z větší části využít svých 24 GB RAM?

Nejlepší odpověď
Rokio

https://refresher­.cz/49215-Toto-je-20-nejocekavanejsich-a-graficky-nejpromakanejsich-her-roku-2018-Teste-se-na-navrat-do-ruskeho-Metra-zombiky-ci-emotivni-pribehy
zdroj: refresher.cz

Další odpovědi
anonym

24GB RAM je mimořádně naddimenzovaná a iracionální hodnota pokud nejsi profesionální grafik který stříhá 4K video, nebo pokud svůj PC nepoužíváš jako server je to úplně zbytečné. Tohle v brzké době využití nenajde, a je dost pravděpodobné, že tvá sestava mnohem dříve narazí na úplně jiné výkonnostní překážky, například nedostatečný výkon GPU …

anonym

jinak se tomu říká obecně, „nevyvážená konfigurace“ … stejně jako když koupíš super výkonnou hi-end grafiku a zkombinuješ ji s low-cost kancelářským procesorem, který jen tak tak rozdýchá FLASH plugin, natož cokoliv náročnějšího … takové nevyvážení parametrů má za následek to, že sestava jako celek při běžném použití spíše zklame.