Menous

U které české banky nabízejí nejvýhodnější podmínky v rámci poskytnutí hypotečního úvěru?

Nejnižší úrok, flexibilita splátek, výhody oproti konkurenci…

Odpovědi
Arne1

Ty podmínky závisí na mnoha faktorech a rozhodně se nedá takhle plácnout jedna společnost. Co bude nejvýhodnější pro jednoho, to bude pro jiného nepřijatelné.
Od toho máme úvěrové poradce a specialisty, kteří znají celou problematiku a mají přehled o většině produktů. Ti pak už mohou vybrat produkty které pro daného klienta mohou být vhodné a rozpracovat to do nabídky. Také už mají odhad v tom, co které banka vyžaduje a co je u které průchozí.
Mimochodem, už před lety jsem u kolegů co úvěry dělali, viděl každý den asi pět mejlů s informacemi o novinkách :(

JirinaM

Já dostala u SCOB na poste 5% ůrok, ale byla to akce tuším do konce púnora

VaclavZeman

Mě od Raiffeisenbank vyhodili, protože jsem si pořád stěžoval. U Spořky je to hrůza taky. Nemám George, protože nechci používat smortphone (ani na něm pořádně doteď neumím), takže pokud bych si chtěl kontrolovat účet, tak bych platil za SMS dvě padesát. Každý den tedy volám do Spořky a všichni mě tam už znají. Děkuju.