U koho si mohu stěžovat na svého nadřízeného??

Stále na mě něco vydí asi si lečí komplexy!!!

Nejlepší odpověď
Drap

U jeho nadřízeného.

Další odpovědi
anonym

Jak píše Drap a nebo na lampárně!

Damiana

Problém je, když přes šéfa už „voda neteče“ anebo je s „vyšší mocí“ příliš zadobře.
Pak radím vyřídit si to přímo s ním a zároveň se porozhlédnout po novém místě.
Vypovídat se můžeš i doma, ale pozor na prchlivého partnera – pak platí zase předchozí věta.
Funguje i kamarádka, za peníze i psycholog.

Snad tě potěší, že o tom, že jeho šéf je zakomplexovaný blbec, je přesvědčen vcelku každý.

jmhad

U nás tak leda na ministerstvu zemětřesení, protože nikdy nevíš,jak se ti to vrátí.

Michal Kole

Na státním úřadě inspekce práce – www.suip.cz