dust8

U jakých zaměstnání si myslíte, že není vůbec od věci úrazové pojištění?

Nejlepší odpověď
elkon

Nejde jen o zaměstnání, upadneš na chodníku a zlomíš si nohu.

Další odpovědi
Emefej

Do žádného zaměstnání už nechodím, přesto úrazovou pojistku mám.

GM

Každý seriózní zaměstnavatel má na svoje zaměstnance uzavřené úrazové pojištění. Měla jsem 2× v životě prac. úraz a odškodnění jsem dostala.

da ny

To je vhodné vždy, bez ohledu na zaměstnání.
Nejvíce úrazů bývá v domácnosti.
Druh zaměstnání má vliv u pojistek na škody, rizika, způsobené
při jeho výkonu. Odstupňováno tabulkami pojišťoven.

Rilika25

Příspěvek smazán administrátorem.