Avatar uživatele
terry

Tvoříte si podzimní dekorace doma sami nebo samy? Nebo vánoční, …

Teď ukazovali nějaké pro inspiraci v Loskutákovi, docela se mi líbily, jen mít čas je udělat ☹.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 2Pro koho je otázka zajímavá? iwrana, anonym před 4192 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Deli

Zítra se chystám udělat už zimní koš s větvičkami a květy Vánoční hvězdy. Koupila jsem ještě roztomilého sněhuláka, zapichovacího, tak ho tam taky dám. Vím, brzo, ale chci, aby až přijede dcerka z nemocnice, měla nějaká malá překvapení. Určitě se jí to bude líbit.
Pak na ni taky čekají velcí barevní motýlci na stěně jejího pokoje, který jsem uklidila, načančala a v pokoji bude čekat nová hračka. 🙂

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
hanulka11

ano tvořím si sama – nápady někdy přijdou zcela nečekaně

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

Tvořím a nejen pro sebe, ale pro široký okruh příbuzenstva a známých.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Netvořím žádné podzimní nebo vánoční dekorace a ani je nekupuji.
Doplňuji:
Jako dítě jsem určitě vytvořila nějaké výtvory a měla z nich radost. Mohly jsme si je potom vzít domů a pochlubit se rodině.

Upravil/a: anonym

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Natty*

Nejčastěji z barevných listů a ze smrkových větviček.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Lukasy

Ne, na podzim jsem ani nikdy nedělal, ale na vánoce kdysi jo.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce
Avatar uživatele
Michálek1245

Manželka dělá domácí dekorace na Vánoce z háčkovací příze. Jako já na to moc nejsem, ale jako na druhou stranu proč ne. Když vidím, kolik ty dekorace v obchodech dneska stojí, tak co si budeme povídat. Doma to vyjde vždycky levněji. Navíc pro ni mám vždycky inspiraci na dárky, protože jí dám vlnu nebo nějaké háčky na háčkování a tak různě. :)

Avatar uživatele
KarolBo

Nemám trpělivost vytvářet si dekorace sám, ale nedávno jsem si objednal obrazy s grafikou adekvátní dané příležitosti – opravdu to doporučuji. Ukázkové obrázky na https://tulup.cz

před 1320 dny Odpovědět Nahlásit
Avatar uživatele
terry

Bohemica – tiše závidím 🙂. Škoda, že nejsi někde blízko 🙂

před 4190 dny Odpovědět Nahlásit
Nový příspěvek