terry

Tvoříte si podzimní dekorace doma sami nebo samy? Nebo vánoční, …

Teď ukazovali nějaké pro inspiraci v Loskutákovi, docela se mi líbily, jen mít čas je udělat ☹.

Nejlepší odpověď
Deli

Zítra se chystám udělat už zimní koš s větvičkami a květy Vánoční hvězdy. Koupila jsem ještě roztomilého sněhuláka, zapichovacího, tak ho tam taky dám. Vím, brzo, ale chci, aby až přijede dcerka z nemocnice, měla nějaká malá překvapení. Určitě se jí to bude líbit.
Pak na ni taky čekají velcí barevní motýlci na stěně jejího pokoje, který jsem uklidila, načančala a v pokoji bude čekat nová hračka. 🙂

Další odpovědi
hanulka11

ano tvořím si sama – nápady někdy přijdou zcela nečekaně

anonym

Tvořím a nejen pro sebe, ale pro široký okruh příbuzenstva a známých.

anonym

Netvořím žádné podzimní nebo vánoční dekorace a ani je nekupuji.
Doplňuji:
Jako dítě jsem určitě vytvořila nějaké výtvory a měla z nich radost. Mohly jsme si je potom vzít domů a pochlubit se rodině.

Natty*

Nejčastěji z barevných listů a ze smrkových větviček.

Lukasy

Ne, na podzim jsem ani nikdy nedělal, ale na vánoce kdysi jo.

Michálek1245

Manželka dělá domácí dekorace na Vánoce z háčkovací příze. Jako já na to moc nejsem, ale jako na druhou stranu proč ne. Když vidím, kolik ty dekorace v obchodech dneska stojí, tak co si budeme povídat. Doma to vyjde vždycky levněji. Navíc pro ni mám vždycky inspiraci na dárky, protože jí dám vlnu nebo nějaké háčky na háčkování a tak různě. :)

KarolBo

Nemám trpělivost vytvářet si dekorace sám, ale nedávno jsem si objednal obrazy s grafikou adekvátní dané příležitosti – opravdu to doporučuji. Ukázkové obrázky na https://tulup.cz

terry

Bohemica – tiše závidím 🙂. Škoda, že nejsi někde blízko 🙂