lufinka

Tvoř věty ze slovních druhů. 321571dal7215­821dal6535731 dal 172157321 potom 9365

napsat věty
Doplňuji:
?

Nejlepší odpověď
annas

Dostali jste ve škole nenáročný domácí úkol. Takže TVOŘ VĚTY ZE SLOVNÍCH DRUHU je určeno pro tebe, nikoliv pro nás.

Otevři si knížku, místo čísel dosaď slovní druhy. Vytvořit jednoduchou větu není určitě náročné a a procvičíš se. Jak se chceš slovní druhy jinak naučit?

My ti pak můžeme věty případně zkontrolovat.

Navíc chybí slůvka Prosím a Děkuji.

Další odpovědi
bestak

Takže jako „321571“ je třeba „Onoho krásného dne byl v posteli“?

Promiň, ale Odpovědi.cz se nejmenují Udelametiukoly­doskolyprotoze­tysichcetpovi­datskamoskama­nafacebooku.cz

anonym

Jak se jmenuje tvá třídní učitelka?