HM

Co mám udělat, když TuneUp nepracuje?

Pote, co jsem odinstalovala prohlizec Firefox pomoci pokrocileho odstaneni a pomoci CCcleaner vycistila Pc, nejde mi spustit TuneUp. Je mozne, ze mi Ccleaner odstranil nejaky dulezity soubor? Rovnou rikam, ze jsem Ccleaner nijak nenastavovala.

Odpovědi
jáára

Takový věci se neinstalují. Jak jeden tak druhej.

beer

Zkus bod obnovení systému. Pokud se závada neodstraní, TuneUp znovu nainstaluj.
Pokud v CC nic nenastavuješ, mělo by to být bezpečné a proto si myslím, že se bude spíše jednat o nějalou chybu uživatelskou.