dudu

Také litujete, že jste si loni nekoupili akcie ČEZ?

Určitě každý z nás zvolá „mea culpa“ pokud právě nahlédl na naši burzu. Snadno si dopočítá, že kdyby loni touto dobou investoval 450 tis., korun do akcií zmíněné firmy, stal by se v tyto dny milionářem, neboť dodnes se jejich hodnota zvýšila o cca 647 Kč, tedy o 243 %!!! Pak, že zbohatnout není snadné.

Nejlepší odpověď
Pepa25

Akcie ČEZu držím dlouhodobě. Bohužel firma je dost pod vlivem politiků, kteří mohou vymyslet něco, co minoritní akcionáře poškodí a zase to pojede dolů.
Mimochodem +243% za rok není na akciích až tak moc. Zkuste si najít, jak rostly v některých obdobích třeba akcie Tesly …

Další odpovědi
Emefej

Pár akcií ČEZu mám už několik let.

_Bůh_

Tak jiné akciové tituly nabídly i vyšší zhodnocení. V dnešním trhu je celá řada dobrých příležitostí, pro laiky nabízí iShares S&P500 ETF fond zhodnocení 10.5 % ročně.

rrihamirek1

no prosimte CEZ uz ma byt davno zestatneny, to, ze nas nejaky Cechacek na Bahamach okrada sestinasobnou cenou plynu, protoze si vlastni plyn kupujeme z burzy, toho opravdu clenem byt nehodlam.

dudu

Říkejte si co je libo, ale vydělat za rok i s dividendou téměř sedmset tisíc neurazí-l. Kdo z nás to má?