Petr89

Poradíte, jak vyřešit popsaný problém s parkovací kartou v Praze atd.?

Stěhuji se do Prahy a budu bydlet v bytě, kde nelze nahlásit trvalý pobyt. Zárověn ale potřebuji parkovací kartu. Jak je známo, bez trvalého pobytu člověk parkovací kartu nedostane (alespon ne za lidskou cenu). Proto mě napadlo, jestli bych měl nárok na parkovací kartu, kdybych si nechal napsat trvalý pobyt na adresu městského úřadu (ano, jako bezdomovec). Na webu Prahy 7 jsem dokonce narazil na informaci, která tuto možnost potvrzuje viz http://www.pra­ha7.cz/15698_Tr­vale-bydliste-hlasene-na-urade-MC-Praha-7

Chci se zeptat, jestli s tím někdo má osobní zkušenost.

Jsou zákony opravdu tak stupidní, že nutí slušné pracující lidi stávat se úředně bezdomovci, aby mohli zaparkovat auto?

Původní neotázka
Trvalý pobyt na úřadě a parkovací karta Praha

Odpovědi
Dochy

Nechápu jakej furt máte problém s tím trvalým pobytem. Jediný co potřebujete pro nahlášení trvalýho pobytu je buď list vlastnictví, nebo platná nájemní smlouva. To bydlíš někde načerno??