TheMyss

Trestanec který dostane infarkt

Kdyby trestanec, který právě nastupuje na trest smrti, dostal infarkt, museli by ho dozorci zachránit?

Nejlepší odpověď
Drap

Trest smrti byl zrušen. Ale i tak by museli udělat vše pro to, aby ho zachránili.

Další odpovědi
Kelt

Slánský se pokusil o sebevraždu v cele, i když věděl, že bude odsouzen k smrti. Zachránili ho a někteří byli za to vyznamenání.
Pro ty, kdo neví o koho jde – Generální tajemník KSČ Rudolf Slánský – Proces v roce 1952,