Avatar uživatele
misskas

Trefili jste někdy na automat, kde můžete vyhrát mobil?

Byli jste někdy v obchodě, např. v Tescu a narazili na automat, ve kterém jsou vystavené mobily, mp4 přehrávače, PSP… Musíte se trefit do krabice od vyrobku v určitém čase…je to možné? Měl někdo to štěstí?
Doplňuji:
Já narazil ve Frýdku-Místku v Tescu…

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 3546 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
anonym

Ne, ale jednou jsem trefil hlavou do automatu na kafe, čučel jsem do PDA.
-
Jinak něco podobného má i O2, dobij, tref se do času a vyhraješ TV, MT, PS nějaké číslo, aj.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
zzzzz

Ten jsem tam neviděla, a to jsem dnes ve FM v Tescu byla, ale hned u dveří mě zarazilo, že existuje automat na alkohol:-(((( Je hned u vstupu, stačí protáhnout automatem občanku, naházet prachy a alkohol je koupený:-(((

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
peter044

Pár takových automatů jsem viděl, ale nevěřil bych tomu, že v tom někdo může něco vyhrát.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
geekocz

Ano, ale v Česku ne. Bylo to v Anglii a jsem si docela jistý, že ty krabičky jsou prázdné. Soudím dle toho, že automat na kterém jsem hrál byl klasický jeřáb se třemi drápy, které neměli takovou sílu aby daný předmět unesly. Proto si myslím, že je zbytečné tam vystavovat opravdové ceny.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
marci1

Také ne, ale myslím si, že to funguje na stejném principu, kdy jsou v automatu plyšové hračky a nikdo nikdy je těmi drápy nezvedne a děti jsou z toho nešťastné.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Nechápavé

Ne

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
Elssir

Když jsem byl menší. Ale to byl plastový mobil s lentilkama…
Takže to se asi nepočítá.
O tomhle slyším poprvé. Ale příliš bych tomu nevěřil

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek
Zajímavé otázky v kategorii Nakupování