df

Jak funguje automat na plyšové hračky?

Kolik desetikorun bych tam musel naházet, abych získal hračku?

Odpovědi
nyjono

Záleží na tvé šikovnosti a váze plyšáka.
Mně ve Francii přišla na cca 100 Kč.

aliendrone

Tipuji že přinejmenším tolik, kolik je na něm napsáno, že hračka stojí (prostě podobně jako automat na kondomy)! Můžeš ale klidně i víc. A pokud je prázdný, tak je fuk, kolik tam nacpeš, stejně nic nevypadne! ;) :D :D

marci1

Bere peníze. Ještě jsem se nesetkala s nikým, komu by se podařilo hračku uchytit. Vždy se zdá, že už by to mohlo jít, ale nakonec to nejde. 🙂

Hlada

Na to nelze jednoduše odpovědět, protože výhernost lze nastavit.

miroslav.bk

Zalezi kus od kusu, ale ty dnesni jsou vetsinou nastavene tak, ze ojebavaji – ty kleste jsou zamerne „nedotazene“, takze se po chvili pod tihou hracky otevrou a ona vypadne. Zalezi to hodne na tom, odkud (z jake pozice) hracku lovis, jak je natocena atp.

To drive, u automatu ktere nemely klasicke kleste, ale v podobe jakesi berusky, to slo lepe – jeji „nozicky“ mely pevnejsi stisk a hracka tak casto nevypadavala. Je to ale 20 let..

Amanta

Tyhlety automaty jsou bohužel jen podvod a okrádání lidí, hlavně dětí. Nic tam neházejte, je to jen ztráta peněz,financování zlodějů kteří tohle vymyslely.